Ciekawe

Wesele Twoich marzeń – zorganizuj je tak, jak chcesz!

W Polsce tradycja organizacji wesel jest niezwykle długa i bogata. Współcześnie jednak w dużych miastach próżno szukać wielu zwyczajów, które uchowały się jeszcze na wsiach. Od dawna widać jednak, że pary młode wraz z rodzicami pragną po królewsku ugościć swoich gości. Również kosztem zaciągnięcia kredytu, który ciągnie się będzie za młodą para podczas pierwszych lat na nowej drodze życia. My przekonujemy, że nie musi tak być! Jak zorganizować niewielkie wesele, które nie zrujnuje naszego portfela? Oto kilka propozycji!

Rezygnacja z niepotrzebnych kosztów

Planując wesele przede wszystkim ustalmy liczbę gości – wiele młodych par obawia się gniewu członków dalszej rodziny. Jeśli jednak nie czujemy potrzeby spotkania z osobami, których dawno nie widzieliśmy – nie zapraszajmy ich. To nasze wesele, specjalny dzień, w którym chcielibyśmy świętować w gronie osób bliskich i zaufanych. Szukając oszczędności przemyślmy również niewielkie, kameralne sale – są one przeznaczone na 20-30 osób, obsługiwane są przez dwoje kelnerów. Przy niewielkim weselu to idealne rozwiązanie! Panie młode mogą również samodzielnie stworzyć bukiet ślubny, dodatki. Zamiast wynajmować ekskluzywny samochód do śluby po prostu zadbajmy o nasz własny samochód i odpowiednio go udekorujmy.

Idealne miejsce na wesele

Szukając idealnego miejsca na nasze przyjęcie weselne warto rozważyć restauracje poza ścisłymi centrami miast – główną zaletą tego rozwiązania są znacznie niższe ceny! Dobrym pomysłem jest szukanie hotelu czy restauracji w pobliżu jezior, parków, lasów – podczas przyjęcia goście będą mogli wyjść na taras czy ogród i rozkoszować się bliskością zieleni. Jednym z takich miejsc jest Lord Hotel, o którym poczytamy na stronie hotellord.pl/organizacja-wesela-warszawa. Profesjonalne hotel zapewnią nam nie tylko wystrój sali, ale również profesjonalną obsługę kelnerów, możliwość wynajęcia pokojów dla gości, etc.

Previous ArticleNext Article
denebro.pl termedia.info.pl onraby.com