Dom i Wnętrze

Uporządkuj przestrzeń wokół siebie – również w piwnicy!

Piwnice traktowane są przez nas nieco po macoszemu – miejsce to zazwyczaj stanowi składzik niepotrzebnych przedmiotów, z którymi ciężko nam się rozstać. Alternatywnie może ona służyć jako przechowania przedmiotów wykorzystywanych sezonowo (sanki, buty zimowe, narzędzia ogrodnicze). Warto zadbać o to, aby piwnicy była miejscem uporządkowanym, w którym nie musimy szukać dawno schowanych rzeczy. Aby tego dokonać warto zainwestować w profesjonalne regały półkowe. Co warto o nich wiedzieć?

Regały półkowe – wielofunkcyjne i przydatne

Regały półkowe to konstrukcje modułowe, idealne do przechowywania zarówno małych i średniej wielkości przedmiotów. Tego rodzaju rozwiązanie wykorzystywane jest nie tylko w piwnicach – chętnie sięgaj po nie właściciele magazynów, budynków typu archiwa i wiele innych. Regały półkowe sprawdzą się wszędzie tam, gdzie konieczne jest podręczne przechowywanie i natychmiastowy dostęp do półek. Półki idealnie nadają się do przechowywania narzędzi, nieużywanych doniczek, przetworów w słoikach – możliwości jest naprawdę wiele. Regały takie mogą być stosowane również w garażach – ich uzupełnieniem będzie roboczy stół, który z pewnością przyda się podczas wszelkich domowych napraw czy prac przy samochodzie. Warto dodać, że półki oraz stoły są proste w utrzymaniu czystości i odporne na uszkodzenia, odkształcanie. O regałach czytaj więcej na stronie metalsistem-cbtc.pl.

Jak wykonane są regały półkowe?

Półki opisywanych regałów są tworzone z zimnogiętej stali i cynkowane, posiadają metalowe wypełnienie, a ich składanie nie wymaga zastosowania śrub. Wysoka ładowność półek pozwoli na jeszcze lepsze wykorzystanie przestrzeni piwnicy. Wielu producentów oferuje możliwość uzupełnienia półek konkretnymi elementami lub ich częściową wymianę, np. na półki do przechowywania opon samochodowych.

Previous ArticleNext Article
pnet.org eshaphotography.com rzejurbanowicz.pl