Zdrowie i Uroda

MASAŻ NA CZTERY RĘCE

Stres, zanieczyszczenia, których jest coraz więcej, modyfikowana żywność – to wszystko działa niekorzystnie na nasze ciało i duszę. Coraz częściej się frustrujemy, dłużej śpimy, miewamy problemy z natury zdrowotnej (aspekty fizyczne i psychiczne), oraz inne dolegliwości, które wynikają głównie ze spiętego ciała. Masaż na cztery ręce to coraz częściej wybierana forma zabiegu przez tych najbardziej zestresowanych.  Według powszechnych opinii taki zabieg https://www.studiorituals.pl/masaz-tantra-na-4-rece-krakow/, daje doznania podobne do ekstazy – podczas jednego seansu zupełnie zmienia się postrzeganie otaczającej  rzeczywistości i wypełnia niekończąca się błogość. To wszystko dzięki aż dwóm masażystkom (lub masażystom), które jednocześnie synchronizując swe ruchy, rozmasowują raz górę, raz dół. Sama świadomość, iż masowany oddaje się dwóm profesjonalistom przyprawia o rozkoszne ciarki.

PODWÓJNA ROZKOSZ

Masaż na cztery ręce to inaczej masaż synchronicznym. Wykonuje go zawsze dwóch doświadczonych masażystów – kobiet lub mężczyzn. Wszystko po to, by doznania masującego były dużo intensywniejsze niż przy tradycyjnej tantrze – to dzięki harmonijnemu i zsynchronizowanemu uciskaniu ciała.

Masażyści ogromną wagę przywiązują do zabiegu jakim jest tantra, gdyż doktryną tego orientalnego masażu jest uznawanie ciała za święte. Odpowiednio dopieszczone, uwalnia świętą energię seksualną, by oczyścić ciało. Podczas naturalnej detoksykacji ciało łatwiej odczuwa inne bodźce jak błogość, ekstazę, przyjemność, relaks czy rozkosz.  Mówi się, że nawet podczas jednego (!) zabiegu można przeżyć wysokowibracyjny stan błogości. Takie doświadczenie uczy  poznawać lepiej własną świadomość i zrozumieć sens istnienia. Odczuwa się  nie tylko seksualną cielesność, ale również tę duchową, która w połączeniu z tą pierwszą gwarantuje niesamowite doznania.

Relaks, którego doświadcza masowany, opisywany jako trudny do osiągnięcia stan medytacji.

Profesjonaliści wykonując masaż na cztery ręce, dzieląc się ogromnym doświadczeniem, traktują każdego masowanego indywidualnie, dostosowują ucisk do danych potrzeb, naładowani są ogromną dawką empatii i szacunku – tak, by każdy, kto przychodzi na wyjątkowy zabieg mógł dosłownie „odpłynąć”.

 

 

MIEJSCE, KTÓRE ZAPEWNI NAJLEPSZY MASAŻ NA CZTERY RĘCE

Istotnym elementem masażu tantrycznego na cztery ręce jest odpowiednie pomieszczenie do jego wykonania. Większość osób korzystających z zabiegów dla duszy i ciała ceni sobie dyskrecję i profesjonalizm. Wszystkie te elementy zapewnia gabinet Studio Rituals https://studorituals.pl.  Czystość, luksusowe wnętrze, orientalny klimat i poczucie symbiozy z naturą to synonim Studia Rituals. To właśnie tu, na wejściu urzeka nas rozsiewająca się wokół moc zapachu aromatycznych olejków, a wydobywająca się z pomieszczeń zmysłowa muzyka, koi nasze zmysły, co daje nam pewność głębokiej relaksacji i oderwania się od problemów.

 

 

 

Previous ArticleNext Article