Dom i Wnętrze

Zawsze jest czas na grilla!

Nawet prosty posiłek smakuje sto razy lepiej na świeżym powietrzu. Liczy się nie tylko smak potraw, ale sposób ich podania. W ogrodzie jedno i drugie mamy szansę doprowadzić do perfekcji. Nie musimy wcale szukać pretekstów, by się spotkać z przyjaciółmi i rodziną. Nie trzeba wcale czekać na czyjeś urodziny czy inne święto. Przecież zawsze jest czas na grilla!

Wczesną wiosną na tarasie

Już w marcu, kiedy stopnieją (miejmy nadzieję) ostatnie śniegi i w ogródku pojawią się pierwsze krokusy, warto wyjść do ogrodu. Zapomnianego nieco podczas zimy. Trzeba odświeżyć meble ogrodowe i zasiąść w delikatnych promieniach słońca, do pysznego obiadu z grilla. Jeśli mamy meble z technorattanu, wówczas mogą one stać na zewnątrz przez cały rok. Na wiosnę wszystko prawie będzie gotowe.
Przyda się na pewno dobry grill do ogrodu. Wyposażony w rozmaite akcesoria ułatwiające przyrządzanie smakowitych dań. W tym chłodniejszym okresie roku warto też podczas ogrodowej imprezy włączyć palenisko gazowe, które starczy biesiadnikom przyjemnego ciepła i stworzy fantastyczną atmosferę. Ten ogrodowy gadżet sprawdzi się też jesienią na każdym tarasie czy na werandzie.

Latem w cieniu drzew

Kiedy zrobi się ciepło, grilla w wersji przenośnej, warto zrobić naprawdę wszędzie tam, gdzie tylko mamy ochotę. Zorganizowanie spontanicznego przyjęcia ułatwią nam też lekkie i komfortowe meble ogrodowe rattanowe. Przyda się na pewno duży parasol ogrodowy albo baldachim (na przykład z technorattanu). Letnie smakołyki, jak warzywa pochodzące z własnej uprawy ogródkowej, przyprawione ziołami z ogródka ziołowego – zrobione na grillu okażą się przebojem szefa kuchni pod gołym niebem.

Jesienią mimo deszczu

Także kiedy jesienny deszcz odmienia krajobraz, nie trzeba uciekać z gotowaniem i serwowaniem dań do domu. Grill jesienią na zadaszonym tarasie albo w specjalnym domku grillowym – dostarczy nam i naszym gościom prawdziwych przyjemności. Zwłaszcza że o tej porze roku jest wiele smakołyków, które warto podawać w grillowanej formie.

Previous ArticleNext Article
https://atmlive.pl/niezapomniane-chwile-na-tarasie-odkryj-tajemnice-ogrzewania-gazowego/ https://atmlive.pl/klasyka-spotyka-nowoczesnosc-meble-loftowe-do-salonu-i-inne-przemyslowe-inspiracje/ https://hellheaven.pl/metalowy-stojak-na-reczniki-polaczenie-funkcji-i-estetyki-w-lazience/