Dom i Wnętrze

Zaaranżuj ogród z pomysłem – kosz ogrodowy

Czy kosz ogrodowy zmieni nasz ogród czy taras nie do poznania? Zdecydowanie tak – jest to jeden z częściej wybieranych mebli ogrodowych! Nowoczesny kosz ogrodowy pozwoli nam nie tylko na wygodny odpoczynek, ale też na… bujanie w obłokach! Szukając pomysłu na ciekawą aranżację miejmy na uwadze ten nietuzinkowy mebel!

Kosz ogrodowy w przestrzeni wypoczynkowej

Czym jest kosz ogrodowy? To nic innego jak nowoczesna huśtawka w formie kokonu, która pozwoli nam schronić się przed silnym słońcem, odpoczywać, czytać książkę, pracować z laptopem czy po prostu relaksować się blisko natury. Kosz ogrodowy wykonany z technorattanu sprawdzi się zarówno w ogrodach, jak i na tarasach czy balkonach – wiele osób ceni ten mebel także we wnętrzach!

Kosz ogrodowy oparty jest na aluminiowym stelażu, który malowany jest proszkowo – zabezpiecza to konstrukcję przed działaniem wilgoci i pojawianiem się ognisk rdzy. Kosze ogrodowe wyplatane są plecionką technorattanową – materiał ten jest nieporowaty, nie chłonie brudu, wilgoci, jest zabezpieczony przed działaniem promieniowani UV. Tworzywo takie nie starzeje się, przez wiele lat będzie cieszyć nasze oczy.

Kosz ogrodowy i inne elementy ogrodowe

Chcąc zaprojektować wygodne miejsce wypoczynkowe warto zestawić kosz ogrodowy z innymi elementami. Wśród najchętniej wybieranych wymienia się klasyczne stoliki technorattanowe, ale też fotele, krzesła, sofy ogrodowe. Chcąc zadbać o nasz komfort warto też pomyśleć o tym, w jaki sposób schronimy się przed działaniem słońca. Do wyboru mamy nowoczesne pergole ogrodowe lub też parasole z licznymi punktami regulacji. Wypoczynek na świeżym powietrzu pozwoli nam się zrelaksować, dotlenić, spędzić czas z bliskimi. Ogród czy taras stanie się miejscem, gdzie bez trudu podamy ulubione smakołyki czy zorganizujemy przyjęcie na świeżym powietrzu.

 

Previous ArticleNext Article