Biznes

Współczesne zarządzanie firmą

Zarządzanie firmą w obecnych czasach to nie lada wyzwanie dla przedsiębiorcy. Rosnące koszty utrzymania przedsiębiorstwa i pracowników sprawiają, że wielu właścicieli firm decyduje się na przejęcie wielu obowiązków. Niebagatelnie wpływa to na ich samopoczucie i zdrowie – wielokrotnie są to osoby zmęczone i zniechęcone.

Rozwiązaniem tego problemu może być zastosowanie ERP Optima Comarchu – nowoczesnego programu dedykowanemu firmom i przedsiębiorstwom. W czym pomoże nam to oprogramowanie?

ERP Optima – poznaj jego zalety

Oprogramowanie ERP Optima dedykowane jest dla małych i średnich firm każdej branży. Działanie programu opiera się na funkcjonowaniu konkretnych modułów, połączonych ze sobą. Kolejne moduły odpowiadają za księgowość, lepszy obieg dokumentów, raportowanie i tworzenie analiz, skuteczniejszy obieg dokumentów. Oprogramowanie wspiera również przedsiębiorców posiadających własne sklepy internetowe. Kolejne moduły pozwalają na sprawdzanie stanów magazynowych, jak również na obserwowanie ruchu w sklepie. Ważnym zagadnieniem dla przedsiębiorcy jest fakturowanie – tu również oprogramowanie wspomoże firmę. Faktury będą tworzone na bieżąco, w określonych interwałach czasu. ERP Optima da także możliwość znacznie skuteczniejszego zarządzania personelem, wglądu w grafik oraz nieobecności pracowników. Produkt polskojęzyczny.

Jak działa ERP Optima?

Ciekawym zagadnieniem jest działanie programu. Może być on obsługiwany na klasycznych urządzeniach stacjonarnych (np. komputer, laptop). Drugą metodą wykorzystania programu jest jego działanie na urządzeniach mobilnych. Jest to możliwe za sprawą abonamentu opłacanego co miesiąc. Wraz z opłatą klient otrzymuje odstęp do wszystkich funkcji produktu i może korzystać z niego przy pomocy klasycznej przeglądarki internetowej.

Previous ArticleNext Article