Ciekawe

W poszukiwaniu wygodnego wózka dla dziecka

Jaki powinien być idealny wózek dla dziecka? Z pewnością bezpieczny – kwestia ta jest jedną z najczęściej podnoszonych przez rodziców i producentów. Druga kwestia to oczywiście wygoda: zarówno malucha, jak i rodzica. Wózek powinien być komfortowy w prowadzeniu, lekki, zwrotny. Jaki model wybrać, aby móc z dzieckiem odbywać liczne spacery?

Nowoczesne wózki 3w1 – wygoda i komfort na kilka lat

Jednymi z najchętniej kupowanych są obecnie wózki 3w1. Ten rodzaj wózków to zdecydowanie strzał w dziesiątkę jeśli zależy nam na funkcjonalności na kilka lat do przodu. Wózki w typie 3w1 odznaczają się możliwością wymiany górnego elementu w zależności od potrzeb i wieku dziecka. Dla niemowląt do 6 roku życia przeznaczono obszerne i wygodne gondole. W nich dziecko może spać, obserwować świat. Gondolę stosujemy zamiennie z nosidłem, które pozwoli na sprawne przenoszenie dziecka – mówią pracownicy sklepu espiro.pl. Kiedy tylko nasze dziecko zacznie siadać wymieńmy gondolę na siedzisko. Siedziska w wózkach typu 3w1 są wyposażone w pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa, jak również w barierkę, regulowany podnóżek i tak samo regulowanie oparcie. Siedziska takie pozwolą na bezpieczne i komfortowe poznawanie świata dookoła oraz cieszenie się każdym wspólnym spacerem.

Wózki spacerowe – lekkie i zwrotne!

Szukając wózka dla dziecka które skończyło 6 miesięcy zdecydowanie powinniśmy postawić na lekką i zwrotną spacerówkę. Dzisiaj modele takich wózków są całoroczne – oznacza to, że nie musimy martwić się o ich sprawność w okresie zimy. Wózki spacerowe są lekkie i zwrotne, a jedną z ich najważniejszych zalet jest to, że możemy je wygodnie składać i przewozić w bagażniku samochodu. Takie rozwiązanie sprawia, że spacerówka może towarzyszyć nam również podczas wakacji!

Previous ArticleNext Article

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

https://benkanejohns.com/komplet-sztuccow-na-co-zwracac-uwage-podczas-kupna/ http://nopix.pl/stol-i-krzesla-na-taras-najmodniejsze-meble-do-ogrodu/ https://benmizrachi.com/nowoczesne-kuchnie-na-wymiar/