Ciekawe

W poszukiwaniu wygodnego wózka dla dziecka

Jaki powinien być idealny wózek dla dziecka? Z pewnością bezpieczny – kwestia ta jest jedną z najczęściej podnoszonych przez rodziców i producentów. Druga kwestia to oczywiście wygoda: zarówno malucha, jak i rodzica. Wózek powinien być komfortowy w prowadzeniu, lekki, zwrotny. Jaki model wybrać, aby móc z dzieckiem odbywać liczne spacery?

Nowoczesne wózki 3w1 – wygoda i komfort na kilka lat

Jednymi z najchętniej kupowanych są obecnie wózki 3w1. Ten rodzaj wózków to zdecydowanie strzał w dziesiątkę jeśli zależy nam na funkcjonalności na kilka lat do przodu. Wózki w typie 3w1 odznaczają się możliwością wymiany górnego elementu w zależności od potrzeb i wieku dziecka. Dla niemowląt do 6 roku życia przeznaczono obszerne i wygodne gondole. W nich dziecko może spać, obserwować świat. Gondolę stosujemy zamiennie z nosidłem, które pozwoli na sprawne przenoszenie dziecka – mówią pracownicy sklepu espiro.pl. Kiedy tylko nasze dziecko zacznie siadać wymieńmy gondolę na siedzisko. Siedziska w wózkach typu 3w1 są wyposażone w pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa, jak również w barierkę, regulowany podnóżek i tak samo regulowanie oparcie. Siedziska takie pozwolą na bezpieczne i komfortowe poznawanie świata dookoła oraz cieszenie się każdym wspólnym spacerem.

Wózki spacerowe – lekkie i zwrotne!

Szukając wózka dla dziecka które skończyło 6 miesięcy zdecydowanie powinniśmy postawić na lekką i zwrotną spacerówkę. Dzisiaj modele takich wózków są całoroczne – oznacza to, że nie musimy martwić się o ich sprawność w okresie zimy. Wózki spacerowe są lekkie i zwrotne, a jedną z ich najważniejszych zalet jest to, że możemy je wygodnie składać i przewozić w bagażniku samochodu. Takie rozwiązanie sprawia, że spacerówka może towarzyszyć nam również podczas wakacji!

Previous ArticleNext Article