Turystyka

Ślub pod palmami – jak go zorganizować?

Ślub w tropikach to jeden z najgorętszych trendów ostatniego roku – coraz więcej par decyduje się na to, aby ceremonię ślubną zorganizować z dala od Polski, na rajskiej plaży. Takie przedsięwzięcie nie jest trudne: wszystko za sprawą profesjonalnych biur podróży, które w swoich najnowszych ofertach organizują śluby na Dominikanie czy Seszelach.

Niesztampowy ślub z dala od Polski

Organizacja ślubu na Dominikanie wcale nie musi być trudna i nie musimy zajmować się tym samodzielnie – wszystkie formalności i zgody załatwi za nas… doświadczone biuro podróży! To nowy typ wycieczek dla par: wyjazd z ceremonią ślubną oraz krótkim urlopem miodowym. Taka oferta skierowana jest dla par pragnących przeżyć ten ważny dzień w ich życiu nietuzinkowo i z dala od schematów. Oczywiście na wyjazd mogą oni również zaprosić bliskich, jednak zazwyczaj na egzotyczną wyspę pary wybierają się same. Biuro podróży zaproponuje nam przede wszystkim hotel – wszystkie w ofercie gwarantują wysoki standard oraz komfort gościom. W cenie wyjazdu znajdują się także śniadania i obiadokolacje. Młode pary nie musza się także przejmować organizacją samego ślubu – wszystkim zajmują się pracownicy biura. Ceremonia urządzana jest na plaży, pod palmami, przy akompaniamencie szumu fal i prowadzona jest przez urzędnika państwowego. Podpisane dokumenty ślubne wysyłane są do Polski, do odpowiedniego urzędu cywilnego.

Wyjazd połączony z odpoczynkiem

Wiele par decyduje się na dłuższy pobyt, łącząc wyjazd z podróżą poślubną. Mogą oni korzystać z bogatej infrastruktury hotelu, bliskości plaży. Turyści mogą zwiedzać wyspę na piechotę, rowerem czy wypożyczonym skuterem lub samochodem. Miłośnicy sportów wodnych mają tu zapewnione wiele rozrywek: mogą pływać, nurkować z butlą czy z maską, żeglować, wędkować.
 
 

Previous ArticleNext Article