Ciekawe

Pochłaniacz wilgoci Dri-Pack

pochłaniacze wilgoci
Mieszkańcy domów jednorodzinnych, ale i źle ocieplonych mieszkań w blokach doskonale wiedzą, jak wielkim problemem jest wilgoć w pomieszczeniach. Wilgoć to problem, którego nie da się wyeliminować poprzez wietrzenie czy jednorazowe zabiegi osuszające. Wilgoć powraca, gdyż utrzymuje się przede wszystkim w murach domu czy mieszkania. Jak walczyć z tym problemem?
Z pewnością mieszkańcy bloków mogą niejako liczyć na pomoc spółdzielni mieszkaniowej. Odpowiednie petycje mogą zmusić władze spółdzielni do podjęcia działań mających na celu osuszenie obiektu. Co w przypadku domów jednorodzinnych? Dobrym rozwiązaniem mogą okazać się pochłaniacze wilgoci oraz urządzenia elektryczne, wspierające osuszanie pomieszczeń. Pochłaniacze w formie niewielkich torebek zazwyczaj umieszczane są w kątach pomieszczenia, ale również w szafach, komodach.

Pochłaniacze wilgoci w przemyśle

Transport dużych kontenerów oraz towarów szczególnie narażonych pochłanianie wilgoci (np. żywność, niezabezpieczone drewno) to problem dla firm logistycznych. Rozwiązanie tego problemu to stosowanie dopasowanych do konkretnych potrzeb materiałów. Pochłaniacz wilgoci Dri-Pack to jedno z ciekawszych rozwiązań, dostępnych na polskim rynku. Producent zapewnia możliwość dopasowania jego rozmiarów do konkretnych wymagań. Doskonale chłonie wilgoć i pozwala na zachowanie świeżości transportowanych produktów.

Previous ArticleNext Article