Motoryzacja

Problem ze starym samochodem

kasacja samochodów mysłowice
W Polsce powszechniejszy staje się problem starych samochodów. Stale zmieniające się normy unijne dotyczące ochrony środowiska oraz emisji spalin sprawiają, iż wiele samochodów na polskich drogach nie spełnia wymogów przepisów. W związku z tym na właścicieli nakładany jest obowiązek złomowania samochodu.
W wielu przypadkach taka decyzja jest uzasadniona również ekonomicznie: stare samochody są dużym obciążeniem dla właścicieli. Finansowanie podwyższonego spalania oraz częstych napraw sprawia, iż samochód zamiast cieszyć – sprawia problemy. Przeciwko starym samochodom są również stacje diagnostyczne, które z coraz większą stanowczością nie podbijają przeglądów technicznych samochodów starszych i mocno wyeksploatowanych. Pomimo próśb i prób przekupstwa pracownicy stacji diagnostycznych pozostają nieugięci.
Jak pozbyć się starego samochodu? Najczęściej stosowanym sposobem jest oddanie ich na złomowisko. Tam mogą być rozebrane na części, które zostaną wykorzystane w innych celach. Także kasacja samochodów wydaje się być dobrym rozwiązaniem tego impasu. W Polsce działa wiele zakładów specjalizujących się w złomowaniu oraz kasacji samochodów, z różnych względów nie nadających się do dalszej eksploatacji.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Oltomax – kasacja samochodów Mysłowice

Previous ArticleNext Article