Ciekawe

Kursy on-line – co warto wiedzieć o platformach e-learningowych?

Platformy e-learningowe stają się coraz popularniejsze w naszym kraju. Ich dostępność jest niezwykle szeroka a korzystanie bardzo proste. Platformy mogą dotyczyć konkretnych dziedzin i zagadnień lub tez są wielotematyczne, poruszające zróżnicowane zagadnienia. Zazwyczaj materiały zawarte na platformach e-learningowych dotyczą programów komputerowych oraz umiejętności ich obsługi na różnych poziomach. Na topowych platformach znajdziemy materiały wideo w języku polskim, dodatkowo również na zróżnicowanych poziomach trudności. Jak korzystać z platform?

Jak korzystać z platformy?

Platformy dostępne są dla zarejestrowanych użytkowników – sam proces rejestracji nie trwa długo, a konto weryfikujemy poprzez kliknięcie linka aktywującego, który przychodzi na wskazany przez nas adres e-mailowy. Jako zalogowani użytkownicy możemy nie tylko korzystać z materiałów zamieszczonych na platformie, ale również uczestniczyć w licznych dyskusjach prowadzonych na forum platformy.
Jak wygląda zakup konkretnych materiałów wideo? Jest to tak samo proste jak zakupy w internecie. Przede wszystkim konieczne jest wybranie interesujących nas materiałów i wrzucenie ich do wirtualnego koszyka. Kolejnym krokiem jest zlecenie płatności on-line za dane produkty. W chwili, kiedy wpłata zostanie zaksięgowana materiały zostają automatycznie przypisane do naszego konta. Możemy z nich korzystać przez określony okres czasu lub też bez ograniczeń czasowych. Topowe platformy e-learningowe zapewniają możliwość ściągnięcia zakupionych materiałów na swój komputer osobisty, oczywiście pod warunkiem, że nie będziemy go dalej rozpowszechniać. Zazwyczaj podpisując regulamin platformy jest tam odpowiednia klauzula do tego zagadnienia.
Jakie kursy znajdziemy na najlepszych platformach e-learningowych? Przede wszystkim jest to kurs 3ds Max, kursy Photoshopa, kursy związane z projektowaniem graficznym, tworzeniem prostych grafik użytkowych.

Previous ArticleNext Article
https://atmlive.pl/niezapomniane-chwile-na-tarasie-odkryj-tajemnice-ogrzewania-gazowego/ https://buzzhouse.pl/nowoczesnosc-z-nuta-retrospekcji-meble-loftowe-jako-kwintesencja-stylu/ https://4sch.pl/ogrzewacz-tarasowy-polaczenie-designu-i-wydajnosci/