Dom i Wnętrze

Jakie meble na balkon wybrać?

Mieszkańcy bloków uwielbiają spędzać czas na swoich balkonach, bo to właśnie one są namiastką prawdziwego ogrodu pośród miejskich ścian z betonu. Modnie zaaranżowane balkony są dopieszczonymi w najmniejszych szczegółach zewnętrznymi pokojami, których wystrój nie ustępuje salonom czy sypialniom. Głównym elementem wystroju, który ma decydujący wpływ zarówno na estetykę, jak i funkcjonalność balkonu, są meble. Jakie meble ogrodowe sprawdzą się na balkonie najlepiej?

Dla miłośników designu

Jeśli w meblach poszukujesz znacznie więcej niż przeciętnego standardu i cenisz niebanalne rozwiązania, zrezygnuj z prostych modeli krzeseł i stołów na rzecz mebli z fantazją. Producenci umeblowania outdoorowego wychodzą naprzeciw Twoim oczekiwaniom. Designerska huśtawka w formie kokonu albo leżaki z regulowaną wysokością oparcia będą ozdobą przestrzeni i źródłem komfortu, w którym zatracisz się bez pamięci podczas popołudniowego odpoczynku na świeżym powietrzu. Większość nowoczesnych modeli wykonywanych jest z technorattanu – materiału stworzonego, aby zdobić zewnętrzne strefy relaksu. Wysoka odporność na warunki atmosferyczne, takie jak wilgoć, promieniowanie UV oraz skrajne temperatury sprawia, że technorattanowe sofy czy fotele zachowają nieskazitelny wygląd przez długie lata.

Dla tradycjonalistów

Jeśli bardziej niż minimalistyczne trendy cenisz sobie kontakt z naturą i życie w zgodzie ze środowiskiem, zainteresują Cię meble stworzone z ekologicznego rattanu. Ręczne plecionki w wielkim stylu wracają do łask i coraz częściej zdobią zewnętrzne części eleganckich posiadłości. Ogrom wyboru stylowych mebli z rattanu zaskakuje – solidni producenci mają w swojej kolekcji nie tylko fotele rattanowe na balkon, krzesła i stoły, ale również efektowne huśtawki, sofy i podnóżki!
 

Previous ArticleNext Article
https://huddled.com.pl/hoker-industrialny-z-oparciem-komfort-i-styl-w-jednym/ orzwnetrze.com.pl https://chuck.com.pl/funkcjonalnosc-spotyka-design-hokery-do-kuchni-i-sekret-idealnego-wnetrza/