Dom i Wnętrze

Jak zaaranżować jesienny taras?

Ciepła i pogodna jesień zachęca do spacerów i spędzania czasu blisko natury. Przydomowy taras pozwoli cieszyć się pięknem polskiej jesieni i czasem spędzonym w gronie najbliższych. Jak zaaranżować jesienny taras, by miejsce to było przytulne i praktyczne?

Wybieramy meble na jesienny taras

Podstawą na tarasie są meble – aranżując jesienny taras, warto postawić na sprawdzone i trwałe rozwiązania, takie jak meble technorattanowe. Nowoczesne meble technorattanowe odznaczają się elegancją, odpornością na zmienne warunki atmosferyczne. Szeroki wybór elementów w kolekcjach pozwoli na stworzenie przestrzeni idealnie dopasowanej do konkretnych potrzeb. W kompletach technorattanowych znaleźć można wygodne sofy narożne, fotele, krzesła, stoliki i stoły, leżanki ogrodowe.

Dodatki na jesienny taras

Jesienne popołudnia i wieczory mogą przynieść nieco chłodnego powietrza. Aby zabezpieczyć się przed chłodem warto postawić na ciepłe koce, pledy i poduszki. Nie tylko zagwarantują one komfort termiczny, ale też sprawią, że jesienny taras stanie się bardziej przytulny. Dobrym pomysłem okaże się również dywan zewnętrzny, który z powodzeniem może być wykorzystywany na tarasie. Dzięki niemu miejsce wypoczynkowe stanie się bardziej przytulne, a stopy będą chronione przed kontaktem z chłodną posadzką.

Jesienny taras z oświetleniem!

Szybko zapadający zmrok nie musi być powodem dla którego rezygnujemy ze spędzania czasu na tarasie. Warto pomyśleć o odpowiednim oświetleniu, by jesienny taras był przez nas wykorzystywany również wieczorami. Doskonałym pomysłem na jesienny taras są lampiony rattanowe – eleganckie lampiony są ręcznie tworzone, co dodatkowo dodaje im uroku. W ich wnętrzu znajduje się szklane naczynie, w którym umieszczana jest świeca. Lampiony można postawić na posadzce, stole, parapetach lub zwiesić. Drugą opcją są ekologiczne lampy solarne.

 

 

Previous ArticleNext Article
https://gazetastonoga.pl/kuchnia-w-stylu-loft-modny-i-funkcjonalny-wybor/ dbagmonster.com https://beesafe.pl/porady/ile-trwa-egzamin-na-prawo-jazdy/