Dom i Wnętrze

Jak wybrać wannę narożną?

Wanny mają tyle samo przeciwników co zwolenników. Niektórzy deklarują, że idealny jest tylko prysznic. Inni nie wyobrażają sobie łazienki bez wanny. Ciekawą propozycją są wanny narożne. Wanny asymetryczne narożne to oferta dla posiadaczy nawet małych łazienek. Gdzie sprawdzi się wanna narożna? Jaką wybrać?

Klasyczna czy narożna?

Najczęściej kupowane są klasyczne wanny prostokątne. Wanny asymetryczne narożne są wannami do zadań specjalnych. Sprawdzają się tam, gdzie brakuje miejsca na klasyczną prostokątną wannę. Dzięki swej niesymetrycznej budowie mieszczą się tam, gdzie nie zmieściła by się, klasyczna wanna prostokątna. Jednocześnie zapewniają duży komfort kąpieli.

Wanna narożna z hydromasażem

Wanna narożna z hydromasażem jest bardzo komfortowym rozwiązaniem. Dzięki swojemu kształtowi są dosyć spore, a co za tym idzie bardzo wygodne. Mają wygodne siedzisko. Istnieje również możliwość zamontowania półki. Takie rozwiązanie sprawdza się w domach, gdzie są dzieci oraz osoby starsze, które w przypadku klasycznej prostokątnej wanny wymagałyby pomocy rodziny.

Wanna asymetryczna narożna z hydromasażem jest bardzo komfortowym i eleganckim rozwiązaniem. Jest duża. Kąpiel w niej to prawdziwa przyjemność. Masaż zapewni dodatkowy relaks. Odpręży i pozwoli się odstresować po ciężkim dniu pracy.

Wanna narożna z prysznicem

Wanna narożna z prysznicem jet ofertą, która sprawdzi się w rodzinach, w których niemożliwe jest ustalenie, czy członkowie rodziny wolą prysznic, czy może jednak wannę. Prysznic powstaje poprzez zamontowanie drzwi do jednej ze ścianek. Dzięki takiemu rozwiązaniu do wanny wchodzimy przez drzwiczki.

Jednoczesna możliwość używania prysznica i wanny jest idealnym rozwiązaniem dla domów, w których jest zaplanowana tylko jedna łazienka. To ekonomiczne rozwiązanie pomaga zaspokoić potrzeby wszystkich członków rodziny. Jest to ekonomiczne połączenie prysznica oraz wanny.

Drzwi pozwalają bezpiecznie oraz komfortowo korzystać zarówno z wanny, jak i z prysznica. Takie rozwiązanie pozwala zachować porządek. Woda, która w przypadku braku drzwi, lałaby się po całej łazience jest pod kontrolą. Porządek jest łatwy do utrzymania.

Wanny narożne są idealnym rozwiązaniem, gdy nie dysponujemy wystarczającym miejscem w łazience. Idealnie sprawdzą się w niewielkich łazienkach przez co są w stanie połączyć funkcję natrysku i wanny. Wanny asymetryczne narożne są bardzo praktycznym rozwiązaniem nad którym warto się zastanowić poszukując praktycznego i eleganckiego rozwiązania do łazienki.

Artykuł powstał we współpracy ze specjalistami z https://1lazienka.pl/category/wanny-asymetryczne – wanny asymetryczne

Previous ArticleNext Article