Ciekawe

Gurupa – postaw na sztukę!

Twórcy z grupy artystycznej „Gurupa” wychodzą z założenia, że sztuka powinna stanowić integralny element naszego życia. Jej miejsce jest nie w galeriach czy muzeach, lecz w naszych domach, w naszym najbliższym otoczeniu.

Miejsce, gdzie sztuka spotyka swoich odbiorców

Nowoczesne technologie wcale nie muszą stępiać wrażliwości na sztukę, wręcz przeciwnie, mogą dawać nowe, skuteczne narzędzia do jej tworzenia i dystrybucji. Założyciele Grupy stworzyli niezwykłą platformę, na której artyści spotykają się z odbiorcami. Dzięki Gurupie powstało wyjątkowe miejsce w sieci, gdzie młodzi utalentowani artyści mogą mogą znaleźć odbiorców dla swoich dzieł, a koneserzy sztuki zakupić najwyższej jakości prace.

Mecenasi polskiej sztuki cyfrowej

Twórcy Gurupy, dzięki swojej działalności, zdążyli już zyskać sobie miano mecenasów polskiej sztuki cyfrowej. Gurupa stała się przestrzenią, której do tej pory brakowało w Polsce. Dzięki niej młodzi zdolni artyści mają szanse promocji i zaistnienia, natomiast klienci mogą kupić ich dzieła, nie bojąc się o ich jakość.

Miejsce przyjazne dla klientów

Wielu Polaków jest zainteresowanych współczesną sztuką. Szukają nowych, ciekawych i odważnych obrazów, które mogą powiesić w swoim domu lub biurze. Chcą mieć u siebie coś wyjątkowego, innego niż wszyscy, niepowtarzalnego. Często jednak do zakupu obrazu od młodego artysty zniechęca ich brak pewności, ile dane dzieło rzeczywiście jest warte.
Kupując obrazy poprzez portal Gurupa.pl mogą mieć Państwo pewność, że są one najwyższej jakości. Wszystkie przeznaczone do sprzedaży dzieła zostały starannie wyselekcjonowane. Do każdego z nich zostaje dołączony specjalny certyfikat potwierdzający autentyczność. Certyfikat jest podpisany przez autora pracy
Prace, które można kupić poprzez portal Gurupa.pl, powstają na wysokiej jakości płótnie canvas. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów gwarantowana trwałość kolorów to aż dwieście lat.

Coś więcej niż internetowa galeria sztuki

Gurupa jest miejscem, gdzie można kupować i sprzedawać obrazy, grafiki, ilustracje czy fotomontaże, a także sztukę cyfrową, grafikę drukowaną na biżuterii i wiele innych. Nie jest to jednak zwykła internetowa galeria sztuki. To coś znacznie więcej. To miejsce inspiracji i zachwytów, miejsce, gdzie początkujący artyści mogą uzyskać pomoc w dotarciu do odbiorców i promocji swoich prac, a klienci mogą zakupić wysokiej jakości obrazy. Warto zajrzeć na portal Gurupa i dać się wciągnąć w świat sztuki

Previous ArticleNext Article
https://galoo.pl/ogrzewacz-gazowy-na-taras-niezawodne-zrodlo-ciepla-pod-golym-niebem/ live url https://aavamobile.pl/klucz-do-eleganckiego-wnetrza-ekskluzywne-meble-loftowe/