Zdrowie i Uroda

I ty możesz powiększyć swój biust bez jakiegokolwiek ryzyka

Powiększanie biustu jest szczególnie istotne dla kobiet, które borykają się z kompleksem małego rozmiaru miseczki. Każda z kobiet chce być piękna i dostrzegana przez płeć męską. Nic więc dziwnego, że chwytają się najróżniejszych sposobów na poprawienie swojego wyglądu, sięgając nawet w ostateczności po operacje plastyczne. Jednak optyczne powiększanie biustu jest możliwe również przy pomocy odpowiednich ćwiczeń.

Sposoby na powiększanie biustu

Chirurgiczna operacja piersi to wcale nie jedyne rozwiązanie w walce o powiększenie rozmiaru miseczki. Nie trzeba bowiem wstawiania silikonowych implantów do tego, aby być zadowoloną ze swojego ciała kobietą. Długi okres rekonwalescencji jaki wiąże się z operacją plastyczną oraz możliwość powikłań po wstawieniu implantów, jest poważnym argumentem nieprzemawiającym za pójściem tą ścieżką. Dobrze dobrane ćwiczenia na piersi, są w stanie przyczynić się do uzyskania naprawdę ciekawych efektów. Jest to możliwe do osiągnięcia, ponieważ kobiece piersi to głównie tkanka tłuszczowa, gruczoły i przewody mleczne połączone ze sobą tkanką łączną, a więc brak w nich mięśni, które można pobudzić poprzez ćwiczenia. Oczywiście z miseczki A nie przeskoczy się do C, ale można liczyć na uzyskanie pełniejszego i jędrniejszego biustu. Podniesienie się piersi z całą pewnością wpłynie korzystnie na samopoczucie właścicielki, co przełoży się też na podniesienie jej samooceny oraz pewności siebie.

Ćwiczenia powiększające biust

Nie trzeba zaraz pędzić na siłownie, aby przystąpić do trenowania mięśni piersi, ponieważ ćwiczenia można również stosowac na powiększanie biustu. Ćwiczenie Spin Doctor polega na stanięciu prosto z wyciągniętymi przed siebie prostymi rękoma, a następnie próbuje się dosięgnąć palcami jak najdalszego punktu widocznego przed sobą przy jednoczesnym powolnym złączaniu palcu obu rąk. Warto powtarzać je kilkakrotnie w ciągu dnia. Innym ćwiczeniem jest położenie się na plecach i trzymanie nad sobą w dłoniach ciężarków o wadze 0,5-2kg. Prostując ręce należy powoli i równomiernie odchylać kończyny górne na zewnątrz i z powrotem do wewnątrz. Przy opuszczaniu dłoni z ciężarkami, nie należy dotykać nimi podłogi, a ruchy kończyn powinny być powolne. W celu progresowania można zwiększać ilość powtórzeń oraz obciążenie.
Nawet podczas pracy siedzącej można wpływać na powiększenie biustu poprzez ściskanie z całej siły dłoni, napinając mięśnie klatki piersiowej. Wpływa to na jędrność piersi. Po przyjściu do domu warto przystąpić do robienia zmodyfikowanych pompek, co polega na wąskim rozstawieniu dłoni, przylegających do tułowia łokci oraz wyprostowanego przez cały czas kręgosłupa. Przy opuszczaniu ciała stosuje się wdech, a przy podnoszeniu i prostowaniu rąk wydech. Systematyczne stosowanie takich metod, sprawi, że po jakimś czasie efekty staną się widoczne bez ryzyka o stan swojego zdrowia.F

Previous ArticleNext Article
zobacz wiecej https://dinusiek.pl/niepowtarzalne-wnetrza-jak-meble-loftowe-przedefiniowaly-nowoczesny-design/ https://holard.net/eleganckie-i-nowoczesne-kwietniki-do-salonu-zielona-przestrzen-w-miejskim-stylu/