Dom i Wnętrze

Gdzie znajdziemy meble z duszą?

Meble z duszą to przedmioty niepowtarzalne. Takie, które wyróżniają się spośród wielu innych. Urzekają swoim wzorem i często przechowują w sobie tajemnicę oraz historię. Takich mebli można poszukiwać na strychu babci czy w antykwariacie. Mają one ponadczasowy charakter i odznaczają się nieprzemijającą urodą. Unikatowe krzesła, stoły i stoliki, szafy – najczęściej decydujemy się na meble drewniane. Coraz chętniej wybieramy też metalowe, na przykład klasyczne krzesła w francuskim stylu.

Meble, które odsyłają do historii

Ale meble z duszą to nie tylko antyki. To także przedmioty, które poprzez swój projekt odnoszą się do dawnych stylów i podkreślają ich znaczenie oraz uniwersalizm. Znajdziemy je w salonie notodo, który obok wybitnie awangardowych projektów realizuje także te, odsyłające do przyszłości. Nawiązujące do rozpoznawalnych cech przedmiotów epok historycznych.
Świetny przykład takich przedmiotów stanowią ich sofy klasyczne – inspirowane barokiem. notodo oferuje także niepowtarzalne biurka klasyczne. To salon, który tworzy swój własny styl – oparty na sztuce i użyteczności. Oryginalność formy stanowi dla nich priorytet. Przedmioty w stylu notodo to konfiguracja niezwykłych rozwiązań estetycznych z wysoką jakością użytych materiałów. Ich propozycje znajdziemy tutaj: notodo.pl

Meble, które samodzielnie tworzym

Niewątpliwie meble z duszą to także te, które stanowią efekt naszych działań. Na przykład samodzielnie odnowiona komoda, którą ocaliliśmy od zapomnienia. Może fantastycznie ozdobić nasz salon. Także nowe meble, które sami złożymy i pomalujemy na dowolny kolor lub kolory – stanowi wyraz naszej wrażliwości estetycznej. Chociażby stół kuchenny, który kolorystycznie nawiązuje do obrazów abstrakcyjnych – to przykład mebla z duszą w kuchni.

Previous ArticleNext Article
https://gosciniecmurckowski.pl/delikatnosc-i-surowosc-konsola-waska-do-przedpokoju-w-stylu-loft/ https://holard.net/eleganckie-i-nowoczesne-kwietniki-do-salonu-zielona-przestrzen-w-miejskim-stylu/ https://atmlive.pl/niezapomniane-chwile-na-tarasie-odkryj-tajemnice-ogrzewania-gazowego/