Ciekawe

Betfan kod promocyjny

Coraz większe zainteresowanie tematem zakładów sportowych sprawia, że firmy bukmacherskie specjalizujące się w dostarczaniu takich usług cieszą się ogromną popularnością. Jednak na przestrzeni ostatnich kilku lat konkurencja na rynku zrobiła się bardzo zaciekła, oczywiście z dużą korzyścią dla nas, jako klientów. Z jednej strony firmy bukmacherskie kuszą nas coraz to nowymi promocjami, kodami promocyjnymi, wysokimi kursami i szerokim wyborem dyscyplin sportowych. Z drugiej jednak strony nagromadzenie ofert może nam utrudnić obiektywny wybór najlepszej oferty. Poniżej przyglądamy się ofercie Betfan – jednej z najpopularniejszych firm na rynku. Jakie kody promocyjne i bonusy oferuje swoim klientom Betfan?Takie jak na przykład betfan kod promocyjny twojtyp

Bonus od depozytu

Bonus od depozytu to najpopularniejszy typ bonusu, który umożliwia każdemu nowemu klientowi wzbogacenie się o nawet 2 tysiące złotych! Jest to kwota niebagatelna, wcześniej niespotykana na rynku bukmacherów. Na czym dokładnie polega bonus od depozytu Betfan? Po wpłaceniu określonej kwoty na nasz rachunek Betfan przydziela nam odpowiednią wartość bonusu. Bonus ten musimy obrócić. Potencjalna wygrana jest mnożona razy 10! Choć wydaje się to dość skomplikowane, to jednak wielu klientów chwali sobie ten bonus, który pozwala na obstawianie ulubionych wydarzeń sportowych, bez ryzyka utraty własnych pieniędzy.

Zakład bez ryzyka

Drugim, równie popularnym bonusem, który proponuje nam Betfan, jest zakład bez ryzyka. Na czym polega ten typ promocji? Klient ma możliwość postawienia pieniędzy na dowolny zakład sportowy. W przypadku wygranej możemy cieszyć się z zasłużonego zysku. Natomiast w przypadku przegranej nie tracimy swoich pieniędzy! Wracają one do nas w postaci kwoty na koncie bonusowym. Oczywiście istnieje możliwość wypłaty tych środków, jednak przedtem niezbędne jest wykonanie stosownego obrotu. Środki, które wróciły do nas w ramach wartości bonusowej, muszą zostać obrócone 3-krotnie. Każdy z takich zakładów musi składać się z minimum 3 zdarzeń, a pojedyncze zdarzenie nie może mieć mniejszego kursu, niż 1.30. Jednak jest to wyjątkowo proste, by wartość bonusowa ponownie wróciła na nasze konto właściwe.

Previous ArticleNext Article