Dom i Wnętrze

Znajdź szereg inspiracji na romantyczny taras

 

Nie ma lepszej formy odpoczynku, niż blisko natury. Szukając miejsca do relaksu blisko domu warto pomyśleć o przydomowym tarasie. Obecnie topowi producenci zaproponują nam wiele interesujących kolekcji meblowych, dzięki którym stworzymy wyjątkowe miejsce do odpoczynku. Jedną z ciekawszych propozycji na aranżację jest romantyczny taras. Jakie meble i dodatki wybrać od takiej przestrzeni?

Romantyczny taras – od czego zacząć?

Podstawą w aranżacji romantycznego tarasu powinny być odpowiednie meble. Doskonałym pomysłem na zaprojektowanie takiej przestrzeni są meble technorattanowe w kolorze bieli. Meble tarasowe wykonane z tego tworzywa odznaczają się wysoką odpornością na uszkodzenia, ścieranie, wnikanie brudu. Stelaże mebli technorattanowych wykonane są z lekkich tworzyw takich jak aluminium. Dzięki zastosowaniu tego tworzywa konstrukcje są wysoce odporne na działanie wilgoci, korozję, odkształcanie. W kolekcjach technorattanowych znajdziemy wszystko co niezbędne na nasz romantyczny taras: kanapy narożne, fotele, leżanki ogrodowe, stoły kawowe. Okrycie mebli technorattanowych tworzy plecionka syntetyczna – jest ona zabezpieczona przed działaniem promieniowania UV, przez co na długo zachowuje swój żywy kolor, nie płowieje. Na romantycznym tarasie wykorzystajmy komplet kawowy czy komplet wypoczynkowy i uzupełnijmy go o wygodne poduszki, siedziska, pledy.

Romantyczny taras w blasku świec

Jakie oświetlenie wybrać na nasz romantyczny taras? Wśród dostępnych opcji zwracają uwagę lampiony wykonane z naturalnego rattanu. Posiadają one specjalne szklane naczynia wewnątrz, w których umieścić możemy świece. Tak przygotowany lampion możemy postawić na ziemi, stoliku, parapecie czy zawiesić na wcześniej przygotowanych linach.

 

 

Previous ArticleNext Article
https://gosciniecmurckowski.pl/delikatnosc-i-surowosc-konsola-waska-do-przedpokoju-w-stylu-loft/ apultconsultingsolutions.com efoxstory.com