Dom i Wnętrze

Znajdź szereg inspiracji na romantyczny taras

 

Nie ma lepszej formy odpoczynku, niż blisko natury. Szukając miejsca do relaksu blisko domu warto pomyśleć o przydomowym tarasie. Obecnie topowi producenci zaproponują nam wiele interesujących kolekcji meblowych, dzięki którym stworzymy wyjątkowe miejsce do odpoczynku. Jedną z ciekawszych propozycji na aranżację jest romantyczny taras. Jakie meble i dodatki wybrać od takiej przestrzeni?

Romantyczny taras – od czego zacząć?

Podstawą w aranżacji romantycznego tarasu powinny być odpowiednie meble. Doskonałym pomysłem na zaprojektowanie takiej przestrzeni są meble technorattanowe w kolorze bieli. Meble tarasowe wykonane z tego tworzywa odznaczają się wysoką odpornością na uszkodzenia, ścieranie, wnikanie brudu. Stelaże mebli technorattanowych wykonane są z lekkich tworzyw takich jak aluminium. Dzięki zastosowaniu tego tworzywa konstrukcje są wysoce odporne na działanie wilgoci, korozję, odkształcanie. W kolekcjach technorattanowych znajdziemy wszystko co niezbędne na nasz romantyczny taras: kanapy narożne, fotele, leżanki ogrodowe, stoły kawowe. Okrycie mebli technorattanowych tworzy plecionka syntetyczna – jest ona zabezpieczona przed działaniem promieniowania UV, przez co na długo zachowuje swój żywy kolor, nie płowieje. Na romantycznym tarasie wykorzystajmy komplet kawowy czy komplet wypoczynkowy i uzupełnijmy go o wygodne poduszki, siedziska, pledy.

Romantyczny taras w blasku świec

Jakie oświetlenie wybrać na nasz romantyczny taras? Wśród dostępnych opcji zwracają uwagę lampiony wykonane z naturalnego rattanu. Posiadają one specjalne szklane naczynia wewnątrz, w których umieścić możemy świece. Tak przygotowany lampion możemy postawić na ziemi, stoliku, parapecie czy zawiesić na wcześniej przygotowanych linach.

 

 

Previous Article

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *