Dom i Wnętrze

Zielono i różowo – niczym kwiat we wnętrzu

Mimo że żyjemy w rzeczywistości zdominowanej przez technologię, to natura stanowi dla nas nieustające źródło przebywania i inspirowania. A może właśnie dlatego tak się dzieje, bo rozpaczliwie potrzebujemy powrotu do tego, co elementarne i pierwsze. Dlatego wprowadzamy naturę wszędzie tam, gdzie tylko jest to możliwe. Nawracamy do dawnych sposobów życia, które przyrodę stawiały na pierwszym miejscu. Współczesne naśladowanie natury jednocześnie ma bardzo designerski charakter. Widać to we współczesnych kreacjach modowych czy wnętrzarskich.

Róże, petunie, piwonie

Kwiatowe inspiracje, kawałek ogrodu we wnętrzu, czyli na przykład zieleń połączona z różem. Coś pięknego, uroczego, bajkowego, a zarazem nowoczesnego czy nawet futurystycznego. Wszystko zależy od tego, w jaki sposób wprowadzimy zielono-różowe zestawienie do danego wnętrza.
Na gama-sklep.com.pl znajdziemy meble, które ułatwią nam realizację takiej pozytywnej aranżacji. W salonie, w kuchni, w przedpokoju. Jeśli zastanawiamy się na przykład nad tym, jak umeblować mały pokój dzienny, to niech róże, piwonie czy petunie staną się dla nas punktem odniesienia. Dajmy się ponieść urodzie naturalnego koloru.

Różane klimaty i różane światy

Zielono-różowe zestawienia sprawdzą się na przykład w sypialni, w której chcemy się wyciszyć, ale też złapać trochę dobrego humoru z samego rana, tuż po przebudzeniu. Zielono-różowa stylizacja stworzy odpowiedni klimat do przyjemnego budzenia się i  spokojnego zasypiania.
Wieczorem w zielonej sypialni zapanuje klimat, który sprzyja maksymalnemu uspokojeniu. Przecież stres to dominujący element współczesnego bycia. Dlatego warto go redukować go na wszelkie możliwe sposoby. Także poprzez aranżacje przestrzenne. Uspokajająco podziała chociażby zielony kolor ścian czy meble w tym kolorze. Różowe dodatki wprowadzą zaś radość.

Previous ArticleNext Article