Ciekawe

Wózki Navington

wózki navingtonWózki dziecięce firmy Navington zachwycają, nie da się ukryć. Wyjątkowe wzornictwo, trwałe materiały, mówiąc krótko: oszałamiający styl, który przemówi do każdego miłośnika klasyki w wózkowym – i nie tylko wózkowym – wzornictwie.
Navington to firma rodzinna, która od trzech pokoleń zajmuje się tworzeniem (tak, tworzeniem, a nie produkcją) wózków ze stylem. Co zdecydowało o ich sukcesie? Odpowiedzi jest kilka.
W pierwszej kolejności wymienić można pasję do wykorzystywania i przystosowywania do aktualnych wymogów ponadczasowych wzorów. Nowa seria limitowana Navington Heritage zaprojektowana została tak, aby odtworzyć pierwsze wózki stworzone przez firmę przed blisko 50 laty. Jak im to wyszło? Jednym słowem: rewelacyjnie. Oferowane wózki są po prostu piękne, a z ciekawostek warto wspomnieć, że model, który znacząco nazwano 50-tką, został odwzorowany na podstawie wózka, w którym w dzieciństwie jeździł aktualny właściciel firmy.
Co jeszcze stworzyło markę Navington? Dbałość o wykończenie i wykorzystywanie najwyższej klasy materiałów (łącznie ze skórą, drewnem, chromowanym metalem, ozdobnymi haftami…). Styl wózków Navington tworzą detale.
Oferta firmy skierowana jest do ludzi, którzy marzą nie tylko o bezpiecznym i funkcjonalnym, ale także pięknym wózku, który będzie przyciągać spojrzenia przechodniów.

Previous ArticleNext Article