Turystyka

Wakacje na Mauritiusie dla każdego!

Mauritius wakacje
Mauritius kojarzony jest z rajską wyspą, pełną wspaniałych, białych plaż oraz lazurowym kolorem wody. Rzeczywistość nie różni się wcale od katalogowych zdjęć dostępnych w biurach podróży!

Mauritius – raj dla aktywnych

Mauritius to wspaniałe miejsce na wypoczynek oraz aktywne zwiedzanie. Z pewnością wyspa ta stanie się ulubioną destynacją osób kochających słońce oraz nietuzinkowe widoki.
Czytaj więcej: Mauritius wakacje.

Fascynujący kraj, fascynująca historia

Mauritius jest wyspą leżącą w odległości około 900 kilometrów od Madagaskaru. Odkryta w roku 1505 przechodziła z rąk do rąk kolejnych kolonizatorów. Kraj ten odzyskał niepodległość w roku 1968 i obecnie jako jedno z nielicznych afrykańskich państw posiada stabilny system demokratyczny.

Czy wakacje na Mauritiusie są przystępne cenowo?

Dla osób poszukujących egzotycznych wakacji z dala od Europy Mauritius powinien być idealnym miejscem – zarówno geograficznie, jak i cenowo. Większość biur podróży oferuje wakacje na Mauritiusie wraz z przelotem, zameldowaniem oraz posiłkami, a ceny nie zwalają z nóg.

Mauritius – smak wakacji

Co robić na Mauritiusie? Z pewnością korzystać z pięknych plaż oraz smakołyków z lokalach gastronomicznych. W dalszej kolejności warto zwiedzać wyspę przy pomocy samochodu i odwiedzić piękne wodospady Rochester Falls na południu wyspy.

Previous ArticleNext Article