Zdrowie i Uroda

Trzy najciekawsze urządzenia kosmetyczne

urządzenia kosmetyczne
Sprawdź naszą listę trzech najciekawszych urządzeń kosmetycznych, które po prostu musisz mieć w swoim salonie.
Jeśli twoje klientki jeszcze nie pytały o zabiegi wykonywane tymi urządzeniami, na pewno zapytają i to już za niedługo. Sprawdź, w co warto wyposażyć salon kosmetyczny, żeby być gotowym na najnowsze trendy w pielęgnacji skóry i ciała. Te urządzenia kosmetyczne po prostu musisz znać!

Aparat do peelingu kawitacyjnego

Peeling kawitacyjny to jeden z tych zabiegów, który ostatnio jest naprawdę na topie. To ciekawa alternatywa dla manualnego oczyszczania skóry, a jego zasada działania jest naprawdę prosta. Aparaty do peelingu kawitacyjnego wykorzystują ultradźwięki, a efektem ich działania jest czysta i promienna cera przy minimalnym ryzyku podrażnień.

Aparat do mikrodermabrazji

Mikrodermabrazja to jeden z rodzajów peelingów mechanicznych. W jej trakcie mikrokryształkami ścierane są kolejne warstwy naskórka, co prowadzi do znaczącej poprawy wyglądu skóry. Mikrodermabrazję wykorzystuje się między innymi przy zmianach trądzikowych, usuwaniu rozstępów i blizn, redukcji zmarszczek oraz w niwelowaniu widoczności piegów i przebarwień skórnych.

Aparat do mezoterapii bezigłowej

Urządzenia do mezoterapii bezigłowej służą do wprowadzania substancji odżywczych bezpośrednio do skóry właściwej z wykorzystaniem metody elektroporacji. Co to tak właściwie oznacza? Aparat czasowo zwiększa przepuszczalność błony komórkowej poprzez emitowanie prądu elektrycznego o wysokiej częstotliwości. W efekcie substancje odżywcze lepiej się przyswajają, prowadząc do znaczącej poprawy wyglądu cery.

Previous ArticleNext Article
https://chuck.com.pl/funkcjonalnosc-spotyka-design-hokery-do-kuchni-i-sekret-idealnego-wnetrza/ eshaphotography.com iancedoctor.com