Dom i Wnętrze

Tarasola do nowoczesnego tarasu

Nowoczesne zadaszenie tarasu to dzisiaj przede wszystkim wykorzystanie najnowszych technologii i wiedzy o materiałach. Zdecydowana większość posiadaczy tarasów stawia dzisiaj na tarasole. Ten rodzaj zadaszenia jest nie tylko elegancki, ale również funkcjonalny. Czy warto zainwestować w oryginalną tarasolę? Zdecydowanie tak.

Zalety tarasoli – poznaj je od razu!

Z pewnością to, co przykuwa uwagę od razu, jest piękna linia tarasoli. Nie jest to przypadkowe. Nad projektami tarasoli pracują doświadczeni architekci, których zadaniem jest stworzenie nie tylko funkcjonalnego urządzenia, ale przede wszystkim produktu, który doskonale wpisze się w otoczenie tarasu i go urozmaici. Tarasole budowane są na szkielecie z profili aluminiowych malowanych proszkowo – pokrycie może mieć różnorodną barwę, również idealnie imitującą drewno. Konstrukcja tarasoli jest odpowiednio zabezpieczona przed działaniem wilgoci, przez co możemy być pewni, że z biegiem lat nie pojawi się na niej rdza.
Co z wytrzymałością konstrukcji? Producenci tarasola.pl zapewniają, że oferowane przez nich produkty są zabezpieczone przed działaniem wiatru nawet do 120 km/h! Warto także wiedzieć o tym, że aby wznieść tarasolę nie potrzebujemy pozwolenia budowlanego.

Jak budowane jest zadaszenie?

Zadaszenie tarasoli tworzone jest z trójwarstwowego materiału poliestrowego. Zastosowanie włókien tego rodzaju gwarantuje, że tkanina będzie odporna na uszkodzenia, ścieranie, wnikanie brudu, działanie zmiennych warunków atmosferycznych. Baldachim pokryty warstwą poliuretanu jest także wodoodporny. Baldachimy rozkładane i składane są automatycznie, przy pomocy dedykowanego pilota. Baldachim nie nagrzewa się na słońcu, co przekłada się na przyjemny chłód dla osób schowanych pod nim.

Previous ArticleNext Article