Wozy paszowe w Polsce

paszowoz-euromilk-fider
Obecnie na polskim rynku pojazdów dla gospodarstw rolnych istnieje wiele pojazdów rolniczych, które mogą zainteresować współczesnych rolników. Bez sprzętu rolniczego nie byłoby możliwe prowadzenie gospodarstwa rolnego, dlatego z pomysłem przychodzą nam producenci wozów paszowych. W swojej ofercie posiadają ciekawe wozy paszowe, które powinny zaspokoić potrzeby każdego rolnika. Wozy paszowe oferowane przez firmę Sano będą ciekawym wyborem dla konsumenta. Oferta składa się z paszowozów samojezdnych, z jedno lub dwu pionowymi ślimakami. Konstrukcja została przemyślana tak, aby oddała swój profesjonalizm dla rolnika. Dzięki zastosowaniu dwu pionowych ślimaków, paszowóz ma zwiększony zasięg pobierania. FIDER jest najnowszą wersją wozów paszowych samojezdnych typu Kompakt. Charakterystyczną cechą tych wozów, jest z pewnością maksymalna redukcja emisji spalin. Wóz ten posiada również wielofunkcyjny joystick, dzięki któremu można sterować liczbą obrotów silnika. Seryjnie, ten wóz paszowy jest wyposażony w trzy punktowy układ jezdny o niezawodnej zwrotności. Poza tym bezstopniowa regulacja prędkości jazdy, która waha się od zera do piętnastu kilometrów na godzinę, z pewnością świadczy o bezpieczeństwie używania tego sprzętu. Pojazd ten posiada silnik spalinowy, a dokładniej jest to turbo-diesel cztero cylindrowy, posiadający moc stu pięćdziesięciu koni mechanicznych, z chłodzeniem powietrza doładowującego wraz z interkulerem. Sprzęt ten posiada jeden z najwydajniejszych frezów pobierających, który ma szerokość dwóch metrów, zakres wysokości mieści się w granicach do trzech metrów i osiemdziesięciu centymetrów. Taśma załadowcza w tym pojeździe ma szerokość siedmiuset milimetrów. Innowacją w tym modelu z pewnością jest system kamer.

Wóz paszowy zaawansowany technologicznie, bardzo ułatwi pracę.

Mixer-wagon-Fider
W kabinie jest cztero dzielny monitor, a w samym pojeździe zainstalowane są dwie kamery, producent oferuje możliwość podłączenia kolejnych dwóch kamer. Kolejną innowacją jest wyświetlacz danych silnika, który ułatwi nam pracę. Jeżeli ktoś będzie narzekał na niską temperaturę na dworze, to na pewno zainteresuje go fakt, że kabina jest ogrzewana, wraz z nią zaimplementowane zostały podgrzewacze do lusterek zewnętrznych. Kolejną pozytywną cechą tego sprzętu jest podgrzewanie oleju hydraulicznego, wraz z wtyczką na gniazdko dwieście trzydzieści wolt. Po prawej stronie kabiny znajduje się wycieraczka. Jeżeli nadal zastanawiasz się nad wozem paszowym, to z pewnością zainteresuje Cię fakt, że model tego wspaniałego produktu posiada turbo-ślimaki z ustawianymi, hartowanymi nożami tnącymi. Jest to innowacja wśród tego typu produkcji, ponieważ konkurencyjne wozy nie posiadają takich dobrych cech. Kanciasty pojemnik z pewnością ułatwi przechowywanie pojazdu w garażu. Jeżeli ktoś zauważyłby usterkę filtra powietrza, to z pewnością ucieszy go fakt, że wymiana tegoż filtra jest bardzo prosta. Nie wymaga on częstej konserwacji. Na skrzydle ślimaka znajduje się magnes ochronny dla krów, który ma za zadanie chronić zwierzęta przed metalowymi ciałami obcymi. Z pewnością ten produkt zainteresuje nie jedną osobę, konkurencyjne firmy mogą tylko pozazdrościć tego produktu. Firma ZAMET posiada uznanie wśród polskich rolników, ponieważ posiada ona technologicznie dobrej jakości sprzęty rolnicze. Sprzęt można zakupić przede wszystkim na stronach sieci internetowej, w szczególności uwagę trzeba zwrócić na portale aukcyjne, na których można dokonać zakupu. Jeżeli się dobrze trafi, to można znaleźć ofertę, która ma niską cenę.
Sprawdź ofertę na najlepszy wóz paszowy (paszowóz) firmy ZAMET.

https://aavamobile.pl/klucz-do-eleganckiego-wnetrza-ekskluzywne-meble-loftowe/ https://e-halina.pl/przemyslowy-szyk-w-codziennych-przestrzeniach-odkryj-tajniki-stylu-loftowego/ https://andrzejurbanowicz.pl/odkryj-magie-loftu-ekskluzywne-meble-loftowe-i-ich-tajemnice/