Dom i Wnętrze

Stoły drewniane w mieszkaniu

stoły drewniane
Wraca moda na naturę, również wewnątrz domów i mieszkań. Drewniane dodatki, meble czy bibeloty to doskonałe uzupełnienie każdego wnętrza oraz wspaniały dodatek, który nada im niepowtarzalnego charakteru.

Stoły drewniane wracają pod strzechy

Stoły drewniane, kojarzone dotąd z przestronnymi salonami, chętnie wykorzystywane są teraz również w mieszkaniach w blokach. Wykorzystujemy je nie tylko w salonach, ale też kuchniach, gdzie wprowadzają prawdziwie rustykalny klimat. Drewnianych stołów szukać możemy wprost u stolarzy. Zamawiając konkretny stół, możemy opowiedzieć o naszych oczekiwaniach, wybrać konkretny rodzaj drewna, jego fakturę. W przypadku kupowania stołów drewnianych w sklepach meblowych możemy liczyć na nieco niższe ceny, jednak gotowe wzory nie zawsze będą odpowiedzią na nasze oczekiwania. Stoły drewniane tworzone są z konkretnych rodzajów drewna, spełniających określone normy (gęstość, kolor, brak uszkodzeń i skaz).

Czy stoły drewniane potrzebują specjalnej pielęgnacji?

Drewniane stoły powinny być pielęgnowane tak, aby nie uszkodzić naturalnej powłoki ochronnej (w przypadku, gdy stół nie jest lakierowany). Naturalne drewno jest materiałem niezwykle delikatnym, dlatego warto ograniczyć możliwość kontaktu z wilgocią czy wodą. Drewno lakierowane bez przeszkód możemy czyścić środkami do drewna, powszechnie dostępnymi w sklepach z chemią gospodarczą.

Previous ArticleNext Article
https://holard.net/eleganckie-i-nowoczesne-kwietniki-do-salonu-zielona-przestrzen-w-miejskim-stylu/ https://atmlive.pl/klasyka-spotyka-nowoczesnosc-meble-loftowe-do-salonu-i-inne-przemyslowe-inspiracje/ https://dinusiek.pl/niepowtarzalne-wnetrza-jak-meble-loftowe-przedefiniowaly-nowoczesny-design/