Dom i Wnętrze

Siwe meble kuchenne – modna propozycja dla wielu osób

Czy siwe meble kuchenne to dobra propozycja dla czasów współczesnych? Oczywiście, że tak. Wiele osób bowiem określa ten odcień, jako jeden z najbardziej uniwersalnych. Jako ta propozycja, która może zostać dopasowana do różnych trendów aranżacyjnych.

Ciepły i zimny odcień

Omawiając meble w kolorach szarości, można mieć do czynienia z odcieniem ciepłym i zimnym. Podobnie, jak to bywa w przypadku innych kolorów, i tutaj mamy do czynienia z różnymi odcieniami, dzięki czemu można dopasować je indywidualnie do swoich potrzeb. Siwe meble kuchenne doskonale odnajdą się w małych pomieszczeniach, jak również tych dużych. Można o nich mówić z powodzeniem, jeżeli chodzi o wnętrza nowoczesne, jak również te tradycyjne. Prosta formuła, czy też ewentualne zdobienia – współcześni producenci meblowi mają naprawdę dużo do zaoferowania swoim klientom, którzy chcą znaleźć dobrej jakości zestawy do kuchni.

Nie tylko siwe meble kuchenne

Fakt, że ktoś zakupi meble w tymże właśnie odcieniu, nie oznacza tego, iż cała kuchnia ma być na szaro. Jest to kolor, który doskonale odnajduje się także w towarzystwie innych odcieni. Jakie można kombinacje stworzyć przy tej okazji? Otóż mowa jest tutaj o takich propozycjach, jak: 

  • szary z czernią i złotem (czarne mogą być np. blaty kuchenne),
  • szary z bielą,
  • szary z bielą a także z ciepłymi odcieniami błękitu,
  • szary, biały, czarny oraz beż,
  • szary, brąz oraz miedź,
  • szary, czekolada, a także srebro. 

Ciekawe propozycje, które polecane są przez wielu architektów, do urządzenia kuchni.

 

Previous ArticleNext Article