Dom i Wnętrze

Rewolucja w ogrodzie

Kiedy patrzysz na swój taras czujesz, że czegoś w nim brakuje? Odpoczynek na twardych, nadgryzionych zębem czasu meblach nie sprawia Ci już takiej przyjemności, jak jeszcze kilka sezonów temu? Prostym sposobem na tchnięcie życia w nudną przestrzeń i zapewnienie sobie i swoim najbliższym komfortu jest wymiana tradycyjnych mebli na nowoczesny komplet z technorattanu. Jakie modele są teraz na czasie? Sprawdź nasze propozycje!

Wypoczynkowy zestaw ogrodowy z technorattanu – salon na świeżym powietrzu

Niekwestionowanym hitem w modnych ogrodach są obecnie komplety wypoczynkowe, które na pierwszy rzut oka niewiele różnią się od luksusowego wyposażenia zarezerwowanego do tej pory  wyłącznie dla zamkniętych pomieszczeń. Zestaw ogrodowy technorattan w formie przestronnego narożnika albo niewielkiej kanapy pozwoli Ci zaaranżować na świeżym powietrzu uroczy kącik w salonowym stylu. Podczas zakupów szczególną uwagę zwróć na komplety o modułowej budowie. Nowoczesne kanapy składają się z mobilnych, lekkich elementów, które możesz zestawiać ze sobą w dowolnych konfiguracjach, tworząc za każdym razem nowy mebel dostosowany do chwilowych potrzeb i nastroju.

Designerska huśtawka

Kolejna propozycja przypadnie do gustu właścicielom niewielkich tarasów, na których brakuje miejsca na wieloelementowe, rozbudowane komplety. Doskonałą alternatywą dla dużych zestawów będzie jednoosobowa huśtawka. W kolekcjach czołowych producentów wyposażenia outdoorowego znajdziesz szeroki wybór designerskich huśtawek podwieszanych na hakach lub umieszczanych na specjalnych stelażach.  Huśtawki w formie otulających kokonów wypełnionych miękką poduchą docenią najbardziej wymagający miłośnicy błogiego lenistwa pod chmurką.

Previous ArticleNext Article