Dom i Wnętrze

Rewolucja w ogrodzie

Kiedy patrzysz na swój taras czujesz, że czegoś w nim brakuje? Odpoczynek na twardych, nadgryzionych zębem czasu meblach nie sprawia Ci już takiej przyjemności, jak jeszcze kilka sezonów temu? Prostym sposobem na tchnięcie życia w nudną przestrzeń i zapewnienie sobie i swoim najbliższym komfortu jest wymiana tradycyjnych mebli na nowoczesny komplet z technorattanu. Jakie modele są teraz na czasie? Sprawdź nasze propozycje!

Wypoczynkowy zestaw ogrodowy z technorattanu – salon na świeżym powietrzu

Niekwestionowanym hitem w modnych ogrodach są obecnie komplety wypoczynkowe, które na pierwszy rzut oka niewiele różnią się od luksusowego wyposażenia zarezerwowanego do tej pory  wyłącznie dla zamkniętych pomieszczeń. Zestaw ogrodowy technorattan w formie przestronnego narożnika albo niewielkiej kanapy pozwoli Ci zaaranżować na świeżym powietrzu uroczy kącik w salonowym stylu. Podczas zakupów szczególną uwagę zwróć na komplety o modułowej budowie. Nowoczesne kanapy składają się z mobilnych, lekkich elementów, które możesz zestawiać ze sobą w dowolnych konfiguracjach, tworząc za każdym razem nowy mebel dostosowany do chwilowych potrzeb i nastroju.

Designerska huśtawka

Kolejna propozycja przypadnie do gustu właścicielom niewielkich tarasów, na których brakuje miejsca na wieloelementowe, rozbudowane komplety. Doskonałą alternatywą dla dużych zestawów będzie jednoosobowa huśtawka. W kolekcjach czołowych producentów wyposażenia outdoorowego znajdziesz szeroki wybór designerskich huśtawek podwieszanych na hakach lub umieszczanych na specjalnych stelażach.  Huśtawki w formie otulających kokonów wypełnionych miękką poduchą docenią najbardziej wymagający miłośnicy błogiego lenistwa pod chmurką.

Previous ArticleNext Article

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

narożnik na balkon Meble na taras metalowe Leżaki aluminiowe