Dom i Wnętrze

Remontujemy salon!

Gustownie urządzony, modny salon jest najlepszą wizytówką gospodarzy, miejscem rodzinnych spotkań i centrum odpoczynku po ciężkim dniu. Aby pomieszczenie jak najlepiej spełniało swoją funkcję, powinniśmy starannie zaaranżować każdy kąt. Może warto wreszcie wymienić stare, wysłużone meble na nową zabudowę, wymienić nadgryziony zębem czasu dywan i odmalować ściany? Sprawdź, jak zaaranżować salon ze smakiem!

Unikaj chaosu

Dzisiaj urządzenie nowoczesnego i funkcjonalnego salonu jest znacznie łatwiejsze niż kilkanaście lat temu. Internet aż kipi od inspiracji, które możesz przenieść na grunt swojego mieszkania. Co ważne, zadowalający efekt uzyskasz, kiedy zdecydujesz się na jeden konkretny styl. Jakie style wnętrzarskie są lansowane przez designerów w ostatnim czasie? W tym sezonie projektanci odchodzą od skandynawskiego hygge na rzecz wabi-sabi, które przywędrowało do Europy z Kraju Kwitnącej Wiśni. Ponadto, czas pożegnać minimalistyczne, chłodne kompozycje, które sprawiały wrażenie niemal sterylnej czystości. Architekci coraz śmieje ocieplają wnętrza naturalnymi materiałami (szczególnie drewnem) i żywymi kwiatami.

Meble Forte – co proponują czołowi producenci?

Poszukując idealnego wyposażenia do salonu, postanowiliśmy przyjrzeć się bliżej meblom Forte – produktom znanej i cenionej marki. Jakie wzory dominują w najnowszej kolekcji? Na prowadzenie wysuwa się trend łączenia materiałów o zróżnicowanym wykończeniu. Zestawienie białej płyty meblowej i forniru o naturalnym, ciepłym odcieniu świetnie sprawdza się zarówno w nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrzach. Ponadto, do łask wracają meblościanki! Innowacyjne systemy modułowe są nie tylko estetyczną ozdobą wnętrza, ale przede wszystkim praktycznym wyposażeniem, które pozwoli wreszcie zaprowadzić ład wśród wszystkich rzeczy osobistych i w ciekawy sposób wyeksponuje kolekcję książek czy szkła.

Previous ArticleNext Article
https://aavamobile.pl/klucz-do-eleganckiego-wnetrza-ekskluzywne-meble-loftowe/ zobacz wiecej https://galoo.pl/ogrzewacz-gazowy-na-taras-niezawodne-zrodlo-ciepla-pod-golym-niebem/