Dom i Wnętrze

Profesjonalne środki do mycia

czyściwa papieroweŚrodki przemysłowe przeznaczone do sprzątania i czyszczenia znacząco się różnią od komercyjnych środków czyszczących. Podstawową różnicą jest, że środki profesjonalne występują w formie skoncentrowanej przeznaczonej do przygotowywania rozcieńczonych mieszanek do zastosowań profesjonalnych. Dla roztworów przyjmuje się zazwyczaj maksymalne stężenie robocze 3%. Dlatego właśnie środki przemysłowe są dużo bardziej wydajne, a ich użytkowanie jest tańsze w porównaniu z komercyjnymi środkami do czyszczenia.
Nie inaczej jest w przypadku profesjonalnej chemii do pielęgnacji samochodów. Środki do bezdotykowego mycia samochodów, czyli tzw. piana aktywna, charakteryzują się wysoką siłą zmiękczania i zwilżania brudu, a w połączeniu z wykorzystaniem myjki wysokociśnieniowej renomowanej firmy albo lancy do piany gwarantuje świetne rezultaty. Piana aktywna jest produkowana w różnorodnych wariantach, przede wszystkim można ją podzielić ze względu na siłę działania i agresywność wobec mytej powierzchni, w tym wypadku lakieru samochodowego.
Warto pamiętać, że stosowane przez nas w myjni bezdotykowej maszyny ciśnieniowe mają wpływ na jakość i wygodę procesu czyszczącego. Wysokiej klasy myjki ciśnieniowe są niezawodne i trwałe, a użytkować je można bezawaryjnie przez wiele lat.

Previous ArticleNext Article