Ciekawe

Podnoszenie kwalifikacji zawodowych

Współcześnie niezwykle ważne jest stałe poszerzanie swoich kompetencji zawodowych oraz podnoszenie umiejętności związanych z zawodem. Zazwyczaj właśnie od tego zależy nasz awans czy możliwość podwyżki. Najczęściej wykorzystywaną metodą jest zapisywanie się na kursy w szkołach kształcenia ustawicznego. To jednak nie jedyna opcja.

Kursy internetowe – modne i w dobrych cenach!

Rozwiązaniem dla osób zabieganych, nie posiadających dodatkowego czasu na przesiadywanie w szkołach kształcenia ustawicznego, są platformy e-learningowe. Platformy funkcjonują w sieci – aby z nich korzystać należy być zalogowanym użytkownikiem. Sama rejestracja nie kosztuje nas nic. Po zalogowaniu tworzony jest profil użytkownika – mamy tam wgląd w informacje o nas, jak również w przyszłości: o zakupionych kursach. Jako zalogowany użytkownik możemy przeglądać interesujące nas kursy w danych kategoriach – najczęściej administratorzy dbają o to, aby wybór był szeroki, a konkretne kursy pogrupowane w odpowiednich kategoriach.

Jak kupować kursy na platformach e-learningowych?

Chcąc kupić konkretny kurs wystarczy dodać go do wirtualnego koszyka i zapłacić. Wraz z zaksięgowaniem wpłaty produkt dodawany jest do naszego profilu. Co ważne: zakupione kursy możemy wykorzystywać bezterminowo. Dawniej administratorzy dawali określony czas na skorzystanie z kursu. Obecnie kurs może być przez nas wykorzystywany bezterminowo. Ważną informacją jest również fakt, że zakupione przez nas kursy mogą być ściągnięte na nasz komputer. Obowiązuje nas jednak regulamin, który akceptowaliśmy podczas rejestracji – nie możemy udostępniać zakupionych kursów osobom trzecim.
Największym zainteresowaniem bez wątpienia cieszą się kursy projektowania graficznego, kursy architektury wnętrz, wśród nich: kurs Sketchup, kursy podstaw Photoshopa, podstawy Lightrooma.

Previous ArticleNext Article