Ciekawe

Pięć powodów, dla których warto wybrać Comarch ERP Optima online

Comarch ERP Optima online
Comarch ERP Optima, system, któremu zaufało już ponad 63 tys. klientów, jest dostępny także w wersji online. Jakie zalety ma to rozwiązanie i jakie może przynieść korzyści twojej firmie?

24 na dobę, 7 dni w tygodniu

Niezależnie od tego, gdzie aktualnie jesteś, masz dostęp do wszystkich danych na temat funkcjonowania twojej firmy 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu. Z programem Optima wszystkie najważniejsze informacje masz zawsze w zasięgu ręki!

Zawsze aktualne przepisy

Nie da się ukryć, polskie przepisy zmieniają się czasem w zastraszającym tempie, ale z Comarch ERP Optima zawsze będziesz z nimi na bieżąco. Aktualizacje leżą po stronie Comarcha i wykonywane są w sposób praktycznie niezauważalny dla klientów.

Polskie Data Center

W przeciwieństwie do wielu konkurencyjnych rozwiązań dane przechowywane w Comarch Data Center znajdują się w Polsce. Oznacza to, że nie istnieje ryzyko złamania przepisów dotyczących przechowywania danych osobowych.

Bezpieczeństwo

Wszystkie dane są zaszyfrowane, a zabezpieczenia posiadają odpowiednie certyfikaty. Z programem Optima wrażliwe dane dotyczące funkcjonowania firmy są bezpieczne.

Niskie wymagania sprzętowe

Z systemu Comarch ERP Optima w wersji usługowej możesz korzystać za pośrednictwem przeglądarki, co sprawia, że wymagania sprzętowe są wyjątkowo niskie. Z systemem poradzi sobie nawet staruszek Windows XP!

 

 

Previous ArticleNext Article