Turystyka

Peru i Boliwia – poznaj piękno tych krajów

Planując tegoroczne wczasy warto zastanowić się nad realizacją dawno odkładanych planów. Olbrzymia ilość Polaków marzy o tym, aby odbyć niezapomnianą podróż do Ameryki Południowej. Warto zrobić to w towarzystwie zaufanego biura podróży i powierzyć mu organizację wszelkich niezbędnych formalności. Podróż z biurem podróży okaże się również bezpieczniejsza, szczególnie, kiedy pragniemy pokonywać górskie szlaki i odkrywać tajemnice dawnych cywilizacji!

Kierunek Peru!

Wycieczki do Peru dostępne są wyłącznie w topowych biurach podróży – najczęściej w ofercie touroperatora znajduje się zwiedzanie Limy, podróż do ruin inkaskich miast w górach oraz możliwość uczestniczenia w spływach raftingowych. Podczas wyjazdu turyści pozostają pod opieką rezydenta czy opiekuna grupy, mają zapewnione przejazdy autokarowe, w cenie wyjazdu wliczone jest równie ubezpieczenie turystyczne.

Co zaoferuje nam Boliwia?

Boliwia wycieczki jest krajem znanym przede wszystkim z najwyżej położonego miasta z siedzibą rządu na świecie – La Paz znajduje się na wysokości  od 3200–4100 m n.p.m. TU również znajduje się położony najwyżej położony stadion piłkarski. Sama Boliwia oferuje nam wiele atrakcji – najbardziej znana to oczywiście słona pustynia – Salar de Uyuni, ale także Park Narodowy Ambro.

Previous ArticleNext Article