Dom i Wnętrze

Ogrodzenia przenośne nie tylko do ochrony imprezy…

Ogrodzenia przenośne są niezastąpionym elementem przy organizacji imprezy o charakterze masowym. Stanowią element ochrony uczestników, ale nie tylko. Są również wykorzystywane do innych celów, np. do promocji.

Marketing w różnych postaciach

Promocja imprezy jest bardzo ważna i przeprowadza się ją wieloma kanałami. Jednym z głównych jest oczywiście internet. To jeden z popularniejszych sposobów dotarcia do klienta i zainteresowanie go projektem. Do dyspozycji firm marketingowych i organizatorów są strony internetowe o samym wydarzeniu a także lokalne portale internetowe, gdzie można poinformować o szykującej się akcji z odpowiednim wyprzedzeniem. To oczywiście jeden z popularniejszych sposobów, ale z całą pewnością nie jedyny. Można jeszcze dotrzeć do zainteresowanych poprzez kanały społecznościowe, jak np. Twitter czy Facebook. Dobrze jest jednak wyjść poza sieć. Reklamować można się na różne sposoby. Często wykorzystuje się bilbordy, a zwłaszcza te przy ruchliwych ulicach. To jeden z lepszych sposobów na dotarcie do użytkowników. Można jeszcze rozdawać ulotki i foldery. Organizatorzy coraz częściej wykorzystują nowoczesne metody promocji. Do reklamy wykorzystuje się np. ogrodzenia przenośne, które muszą się znaleźć przy każdej imprezie masowej. Ich dostawcy projektują je w ten sposób, by można było na nich umieścić reklamę. To dobry sposób na zaprezentowanie usługi i produktu dużej grupie osób, która znajduje się w jednym miejscu o tym samym czasie. Skuteczność tego typu akcji jest bardzo duża. Oczywiście należy jeszcze dopasować reklamę do grupy odbiorców. Jeśli wydarzenie jest adresowane do nastolatków, to najlepiej w takim przypadku sprawdzi się promocja rzeczy skierowanej właśnie do takiej grupy docelowej.

Do czego jeszcze służą ogrodzenia przenośne?

Ogrodzenia przenośne oprócz funkcji marketingowej pomagają ochronić imprezę masowa. Za ich pomocą można wydzielić obszary, w których uczestnicy będą mogli swobodnie spędzić czas. Za pomocą barierek wyznacza się obszar pod sceną. Nie można tam wpuszczać osób spożywających alkohol i palących papierosów. Barierki ustawia się również tuż pod sceną, by oddzielić artystów od widowni. Niektórzy fani potrafią być bardzo natarczywi, a artystom trudno się od nich odpędzić. Na szczęście barierki ochronne minimalizują ryzyko, że coś się stanie. Oczywiście nad imprezą musi czuwać sztab ochroniarzy, których zadaniem będzie patrolowanie terenu wokół i czuwanie nad przebiegiem imprezy.

Previous ArticleNext Article