Zdrowie i Uroda

Nowoczesne kosmetyki

Nowe technologie towarzyszą nam dzisiaj wszędzie. Kojarzymy to pojęcie jednak przede wszystkim z nowoczesnymi telefonami, telewizorami czy komputerami. Nowe odkrycia rewolucjonizują również rynek kosmetyczny. Jakie nowoczesne kosmetyki możemy umieścić w naszej kosmetyczce, aby korzystać z tych technologii?

Lakier winylowy

Jeszcze do niedawna prym w nowoczesnych technologiach do paznokci wiódł manicure hybrydowy. Teraz nie jest on już niczym szczególnie rewolucyjnym. Każdy może sobie pozwolić na posiadanie w domu zestawu do hybrydy. Lampa UV, lakiery, baza i utwardzacz mogą w sumie kosztować nawet sto złotych.
Na rynku niedawno pojawiła się jednak nowa technologia, konkurencyjna dla hybrydy. Mowa o manicure winylowym. Lakier winylowy ma jedną zasadniczą przewagę nad hybrydowym – do jego utwardzenia nie potrzeba lampy UV. Jest on bowiem utwardzany pod wpływem zwykłego światła. Technologia ta nie generuje zatem dodatkowych kosztów, poza samymi kosmetykami do paznokci. Dlatego też coraz więcej kobiet decyduje się na korzystanie z tego sposobu.
Póki co lakier winylowy jest dość rewolucyjną technologią. Nie w każdej drogerii zatem znajdziemy szeroki wybór kolorów lakierów winylowych. Można je jednak odszukać i zakupić w sklepach online, warto więc trochę poszperać w Internecie.

Krem BB i krem CC

Nowoczesne technologie są również stosowane w kosmetykach do malowania twarzy. Krem BB jest połączeniem kremu nawilżającego i podkładu kryjącego. A zatem używając tego kosmetyku robimy dwie rzeczy na raz: poprawiamy wygląd naszej skóry, maskując niedoskonałości, a także ją nawilżamy.
Krem CC jest z kolei polecany osobom z cerą naczynkową. Przy jego pomocy doskonale można bowiem zamaskować pękające naczynka i zaczerwienienia na twarzy. Kremy CC są więc prawdziwym wybawieniem dla osób borykających się z tego typu problemami z cerą.

Nowoczesne kremy do twarzy

Wiele kremów pielęgnacyjnych jest reklamowanych jako magiczne substancje, które działają równie dobrze jak skalpel chirurga. Rzeczywistość nie jest aż tak bajkowa, ale nowoczesne kremy mogą naprawdę wiele zdziałać. Naukowcy opracowujący ich składy, biorą pod uwagę najświeższe odkrycia współczesnej medycyny. Składniki są zatem starannie dobrane, a krem może znacznie poprawić wygląd naszej skóry.
Na co zwrócić uwagę podczas wybierania kremu? Przede wszystkim ważny jest rodzaj naszej cery oraz wiek, w jakim jesteśmy. Innego kremu używać powinna dwudziestopięcioletnia kobieta a innego czterdziestolatka. Ważny jest też dobór kremu do rodzaju skóry. Potrzeby cery suchej, odwodnionej różnią się od potrzeb skóry tłustej.

Podkłady wtapiające się w skórę

Nowoczesnym rozwiązaniem w dziedzinie makijażu jest również podkład, który wtapia się w skórę. Jest on praktycznie niewidoczny, nie zauważymy go gołym okiem. Twarz pokryta takim kosmetykiem wygląda więc niesamowicie naturalnie i świeżo. Ten typ podkładu nie tworzy nam na twarzy tak zwanego bardzo nielubianego efektu maski. Warto zatem skorzystać z takiego nowoczesnego kosmetyku.
Lakier winylowy kupisz w sklepie kosmetycznym http://www.seol-cosmetics.pl/cnd-vinylux-bloodline,3,41614,502014

Previous ArticleNext Article