Ciekawe

Niezbędne gadżety kibica Mistrzostw Świata

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej, które w tym roku odbędą się w Rosji, to coś więcej niż tylko święto wszystkich fanów futbolu. Dlatego tak ważne staje się odpowiednie przygotowanie oraz gadżety, bez których nie może się obejść żaden fan piłki nożnej.

Gadżety kibica reprezentacji

Najważniejszym gadżetem, jaki wybierają kibice, są bez wątpienia koszulki w barwach narodowych. Każda koszulka opatrzona jest numerem oraz nazwiskiem ulubionego piłkarza czy bramkarza. Koszulki dostępne są w różnych wersjach, także jako biało-czerwone body dla dzieci. W tym przypadku koszulka będzie ozdobiona napisem Polska. Niektórzy producenci koszulek umożliwiają wykonanie własnego nadruku na koszulce. Oprócz koszulki do obowiązkowego stroju kibica należy zaliczyć szalik reprezentacji oraz jakieś nakrycie głowy, którym zwykle jest kapelusz lub czapka z charakterystycznymi rogami. Przed słońcem z pewnością ochronią okulary z biało-czerwonymi oprawkami, które podkreślą odpowiedni wizerunek kibica. Nie wolno także zapominać o farbkach do twarzy. To dzięki nim kibic może przybrać barwy wojenne lub – w wersji minimalistycznej – jego policzki ozdobią barwy polskiej flagi.

Flaga nie tylko w ręku

Ważnym elementem wyposażenia kibica staje się flaga narodowa, którą niektórzy trzymają w rękach, inni z kolei wolą ją nakładać na lusterka w samochodach, przypinać do plecaków i toreb czy montować na szybach w samochodzie. Flaga może być tradycyjną flagą biało-czerwoną, może się na niej także znaleźć hasło wspierające polską drużynę. W czasie oglądania meczów wskazane może być sięganie po gwizdki oraz mniej chętnie widziane na stadionach wuwuzele czyli trąbki dla kibiców.

A w domu…

Gadżety kibica reprezentacji nie muszą się ograniczać do przedmiotów i ubrań, jakie się zabiera ze sobą na mecz na stadionie. Część fanów reprezentacji może się zdecydować na pościel z wybranymi kadrowiczami, popularne są także szklanki oraz kieliszki, a nawet kubki termiczne, które nawiązują do barw narodowych i mogą również być ozdobione wizerunkiem członków reprezentacji. A dla zapalonych graczy mamy piłki telstar 18, które umożliwią domowe rozgrywki..

Previous ArticleNext Article