Ciekawe

Niewielkie wesele w kameralnym gronie

Coraz więcej młodych par odchodzi od klasycznych polskich wesel, urządzanych z dużym przepychem i pompą. Zazwyczaj powodem takiej decyzji jest przeświadczenie, że impreza tego typu pochłania zbyt dużą ilość finansów – i trudno nie zgodzić się z tym argumentem. Duże wesela pociągają za sobą także konieczność wielotygodniowych przygotowań: wybranie i wysłanie zaproszeń, samodzielne doręczenie zaproszeń do najważniejszych gości, znalezienie sali i ustalanie menu, ustawienia stołów, dekoracji, znalezienie muzyka, fotografa, przymiarki strojów ślubnych.

Obecne młodzi ludzie pragną świętować w znacznie bardziej kameralnym gronie i niekoniecznie do białego rana. Dzięki temu możliwe jest uniknięcie dodatkowych kosztów, ale też… nieprzyjemnego bólu głowy rano! Przyjęcia weselne w restauracjach organizowane są najczęściej w niewielkich, kameralnych salkach, aby państwo młodzi i goście mogli w spokoju celebrować ten ważny dzień.

Jak zorganizować niewielkie przyjęcie weselne?

Podstawą jest oczywiście znalezienie odpowiedniego miejsca – w hotelach zazwyczaj dostępne są liczne sale i salki konferencyjne oraz salki restauracyjne. Po uzgodnieniu liczby gości i wpłaceniu zaliczki możliwe jest wybranie konkretnego menu oraz dodatków na stole, np. kwiatów.
Czytaj więcej na windsorhotel.pl.

Previous ArticleNext Article
https://atmlive.pl/niezapomniane-chwile-na-tarasie-odkryj-tajemnice-ogrzewania-gazowego/ https://codilab.pl/funkcjonalnosc-spotyka-design-hokery-do-kuchni-i-sekret-idealnego-wnetrza/ https://andrzejurbanowicz.pl/odkryj-magie-loftu-ekskluzywne-meble-loftowe-i-ich-tajemnice/