Ciekawe

Niech trwa magia fotografii

Piękne chwile zamieniają się we wspaniałe wspomnienia. To nasze największe skarby, które skrywamy w umyśle. Kiedy wartościowe wydarzenie czy nawet emocję udało się uchwycić, wówczas magia przeszłości uobecnia się w teraźniejszości w bardziej widzialnej postaci. Najczęściej w formie zdjęcia. Jak to miło jest powrócić do dawnego świata i jego wspaniałości, patrząc na ważną fotografię! Jakby magiczne wejście do przeszłości zostało otwarte szeroko!

Wejście do magicznego świata

Kiedy otwieramy piękny fotoalbum, to jakbyśmy wkraczali nagle do zupełnie innego świata niż ten, który rozpościera się za oknem. Czujemy się znów jak dzieci, które dostały się do magicznej krainy, gdzie wszystko wydaje się nierealne, a jednocześnie tak bliskie, kochane, autentyczne. Dawne odczucia powracają, gdy patrzymy na fotografie, na których uchwyciliśmy miłość, nadzieję i dobroć. Powroty do przeszłości dokonują się niespodziewanie i z wielką siłą. Wystarczy usiąść na moment, odnaleźć w sobie spokój, zapatrzeć się na widoki, które wydawały się utracone.

Zaczarowana fotoksiążka

Starodawne albumy ze zdjęciami mają swój niekłamany urok, ale nowoczesna fotoksiążka, wykonana na bazie wygodnego oprogramowania z użyciem dostępnych technologii, okazuje się równie niezwyczajna. W dodatku możemy sprawić, żeby stała się dosłownie magiczna, kiedy zdecydujemy się umieścić w niej także kod, który uruchamia filmik.

Magiczne chwile w obrazie i w filmie

Na cewe.pl znajdziemy interesujące połączenie fotografii i wideo w swoich fotoksiążkach. Mamy możliwość wstawienia naszych filmów w wybranym fragmencie fotoksiążki. Wystarczy zeskanować kod QR przy użyciu tabletu czy telefonu, żeby obejrzeć wybrany przez nas filmik. Emocje gwarantowane! Wspomnienia uchwycone na zawsze!

Previous ArticleNext Article