Ciekawe

Motyw weselny

motyw weselny
Wiele par zamierzających wziąć ślub zastanawia się, jaki motyw weselny wybrać, aby ich uroczystość była niezapomniana. Z tego powodu postanowiliśmy dać kilka wskazówek, jakimi powinniście się kierować wybierając temat motywu przewodniego.
Przed rozpoczęciem przygotowań do uroczystości należy zastanowić się nad motywem, który będzie jej przewodził.

Jaki styl

Najpierw ustalcie w jakim stylu macie zamiar organizować wesele, czyli czy będzie to impreza elegancka, swobodna, a może całkowicie ekstrawagancka? Zróbcie zarys planu imprezy i ustalcie, czy jesteście w stanie go zrealizować.

Pora roku

To, w jakim okresie roku będziecie robić wesele, będzie miało ogromy wpływ na dostępność do sezonowych produktów takich jak warzywa, owoce i kwiaty oraz na ich cenę. W zimie i początkiem wiosny nie będziemy mieli dostępu do wielu produktów.

Motyw, a może jednak kolor

Zdecydujcie, czy chcecie, aby na waszym weselu panował konkrety motyw, czy może zdecydujecie się na jakiś kolor, który będzie chyba najłatwiejszym wyborem.

Atrakcje

Mając wybrany motyw pamiętajcie o zapewnieniu atrakcji z nim spójnych, np. przy motywie westernowym warto zadbać o obecność koni i możliwość przejazdu bryczką.
Dla upamiętnienia tej uroczystości koniecznie trzeba zatrudnić fotografa, który zrobi zdjęcia idealnie oddające magię tego wydarzenia – w poszukiwaniu inspiracji warto rzucić okiem chociażby na to portfolio: fotografia ślubna Wrocław.

Umiar

Pamiętajcie, że nie należy przesadzać z ilością motywu, ponieważ może on zupełnie rozpraszać waszych gości, którzy nie skupią się na uroczystości.

Previous ArticleNext Article