Technologia

Mobile World Congress 2008

Nokia-LogoW Barcelonie rozpoczyna się kolejna edycja jednego z najważniejszych światowych wydarzeń w branży telefonii komórkowej. Nazwa została zmieniona, jednak Mobile World Congress, poprzednio 3GSM, pozostaje największą na świecie i najważniejszą imprezą w branży technologii mobilnych.

Bez względu na to, czy chcemy spotkać się z osobami podejmującymi kluczowe decyzje wśród operatorów komórkowych, producentów sprzętu, przedstawicieli firm internetowych i rozrywkowych, czy też poznać najświeższe technologie w nadchodzącym roku, imprezy MWC 2008 nie można przegapić. Największa na świecie konferencja i wystawa komunikacji mobilnej, organizowany przez GSMA, jest coroczną imprezą, na której spotykają się czołowi kierownicy operatorów sieci mobilnych, sprzedawcy sprzętu, firmy IT oraz dostawcy rozrywki w celach biznesowych.
Możemy więc być pewni, że w dniach 11-14 lutego 2008 r. posypie się cała lawina nowości związanych z telefonią komórkową, które postaramy się naszym Czytelnikom przybliżyć.

Previous ArticleNext Article