Ciekawe

Komfortowy sen w małej sypialni

Sen odgrywa w naszym życiu ogromną rolę. Aranżując dużą, przestronną sypialnię, możemy w prosty sposób zapewnić sobie optymalne warunki do nocnego wypoczynku – wystarczy wybrać się do sklepu i kupić porządne łóżko z dobrej jakości materacem. Niestety, w większości przypadków mały metraż mieszkania uniemożliwia stworzenie wymarzonej sypialni z dużym, solidnym łóżkiem w jej sercu. Czy mieszkańcy małych mieszkań są skazani na spanie na niewygodnych kanapach? Niekoniecznie! Sprawdź, jakie rozwiązania proponują najlepsi producenci wyposażenia sypialni!

Sypialnia w salonie

W większości niewielkich mieszkań to salonowa sofa przejmuje funkcję łóżka. Pora powiedzieć STOP bólowi pleców i nieprzespanym nocom! Nawet niewygodna, twarda sofa o nierównej powierzchni może stać się królewskim łożem, jeśli tylko uzupełnisz ją o materac nawierzchniowy. W dobre sklepy z wyposażeniem domu oferują wysokiej jakości, cienkie materace nawierzchniowe o zróżnicowanej budowie wewnętrznej.  Wśród dostępnych opcji znajdziesz między innymi nowoczesne modele z plastycznej pianki termoelastycznej idealnie dopasowującej się do krzywizn ciała oraz  utwardzające, ekologiczne materace z warstwą kokosu.

Mała sypialnia też może być praktyczna!

W większości sklepów znajdziesz materace w kilku standardowych rozmiarach. Nawet jeśli żadna z dostępnych opcji nie pasuje do Twojej sypialni, nie musisz iść na ustępstwa! Rozwiązaniem, które znacznie ułatwi zaadaptowanie małego lub niewymiarowego pomieszczenia, jest zamówienie materaca na specjalne zamówienie. Za pośrednictwem sklepu internetowego studiomaterace.pl możesz zamówić materac idealnie dopasowany do warunków przestrzennych. Może warto dokładnie pomierzyć wnękę, która zaburza układ pokoju i właśnie w niej ustawić nowe łóżko?

Previous ArticleNext Article