Dom i Wnętrze

Akcja technorattanowa stylizacja

Technorattanowe inspiracje ogrodowe to wsparcie dla tych, którzy poszukują podpowiedzi dotyczących tego, jak udoskonalić ulubione tarasy, balkony, werandy i wszelkie zakątki domowo-zewnętrzne. Technorattan sprawdzi się zarówno jako dominanta aranżacyjna jak i ciekawy akcent. Stworzy całościową aranżację lub ją dopełni w niebanalny sposób. To materiał nowoczesny, gwarant użyteczności i wytrzymałości, a jednocześnie lekkości formalnej i pięknej kolorystyki. Stylizacje technorattanowe na dobre zdobywają dzisiejsze ogrody.

Inspirujące meble z technorattanu

Meble z technorattanu inspirują na wiele sposobów. Stanowią na przykład doskonała bazę dla ogrodowych stylizacji w duchu śródziemnomorskiej wytworności i swobody. Z powodzeniem możemy ustawić białą sofę z technorattanu w towarzystwie białego stolika na słonecznym tarasie nawiązującym do aury słonecznej Italii. Brązowy zestaw wypoczynkowy zaś przepięknie zaprezentuje się w rustykalnym otoczeniu. Trochę na zasadzie kontrastu a zarazem uzupełnienia. Brązowy technorattan i naturalne drewno to też świetne zestawienie.

Inspirujące donice z technorattanu

Niewątpliwie warto zwrócić uwagę także na designerskie donice technorattanowe, które pomysłowo udekorują miejsce umeblowane technorattanowymi meblami, ale nie tylko. Donice wykonane z tego materiału świetnie wyglądać będą w zestawieniu z meblami drewnianymi czy rattanowymi.

Inspirujące skrzynie z technorattanu

Jeśli myślimy o aranżacjach wykorzystujących efekt technorattanowej elegancji, to rozważmy  zakup stylowej skrzyni zrobionej z tego właśnie materiału. W takim kolorze, który podkreśli urok całego zestawienia. Na zasadzie kontrastu, gdy czarną skrzynię dobierzemy do zestawu białych mebli technorattanowych. Lub jako zgodność plastyczna, kiedy na przykład szara skrzynia stanie obok mebli w tym samym kolorze.

Previous ArticleNext Article