Dom i Wnętrze

Jaki mebel wypoczynkowy wybrać do salonu?

Salony i pokoje dzienne to przestrzeń w której najczęściej się relaksujemy i poddajemy rozrywkom. Warto zadbać o to, aby przestrzeń ta była odpowiednio dopasowana do naszych potrzeb! W salonach nierzadko przechowujemy książki, płyty winylowe, kolekcje filmów na DVD. Zadbajmy o to, aby również nam było wygodnie poprzez kupienie odpowiednich mebli wypoczynkowych!

Wybieramy sofę!

Do niedawna najpopularniejsze były zestawy mebli, np. kanapa dla trzech osób oraz dwa fotele. Obecnie odchodzi się od tego typu dekorowania pomieszczenia. Jeśli chcemy, aby pomieszczenie było oryginalne przede wszystkim poszukajmy ciekawej sofy. Sofa klasyczna okaże się strzałem w dziesiątkę, szczególnie jeśli będzie ona tapicerowana stonowanym materiałem. Warto przyjrzeć się z bliska tapicerce. Najmodniejsze obecnie są grube sploty.
Sofa może zostać uzupełniona eleganckim fotelem – najlepszy okaże się fotel o wysokim oparciu i z wysokimi podłokietnikami. Takie fotele również są tapicerowane. Wybierzmy jednak kolor kontrastowy dla zakupionej wcześniej sofy.
Do uzupełnienia wnętrza możemy wykorzystać pufki. Wybierając modele otwierane zwiększamy ilość miejsca do przechowywania. Pufki świetnie sprawdzą się także jako dodatkowe miejsce do siedzenia w przypadku niespodziewanych gości.

Artykuł powstał we wsółpracy z https://notodo.pl

Previous ArticleNext Article