Ciekawe

Jak wybrać karty tarota?

road-690585_1280
Tarot to sztuka, która w głównej mierze polega na naszej intuicji i interpretacji znaków przedstawionych na kartach, dlatego warto wybrać talię, która będzie do nas przemawiała.
Wyróżnia się bardzo wiele rodzajów kart tarota, jednak to my musimy zdecydować z którą talią chcemy pracować. Stawianie kart, które do nas nie przemawiają nie jest dobrym pomysłem, ponieważ bardzo łatwo wtedy o błędną interpretacje, co może wiązać się z późniejszymi konsekwencjami.

Korzystaj tylko z kompletnej talii

Musimy upewnić się czy talia, którą chcemy nabyć jest kompletna, ponieważ jeśli będzie brakowało chociażby jednej karty, to równowaga między kartami będzie zachwiana. Pamiętajmy, zwłaszcza jeśli jesteśmy osobami początkującymi, że obrazy na nich przedstawione powinny być czytelne pod względem symboliki, co znacznie ułatwi odczytanie znaczenia karty.

Lepiej zakupić nową talię

Warto zakupić nową talię lub wykonać własną, natomiast odradza się sięgania po egzemplarze używane. Istnieje bowiem ryzyko, że można wtedy przejąć losy i kłopoty poprzedniego właściciela.

Pamiętajmy o oczyszczeniu kart po zakupie

Powinniśmy je oczyścić z starej energii kadzidełkiem o zapachu cedru, jałowca lub innej rośliny posiadającej właściwości oczyszczające.

Previous ArticleNext Article
https://gethotels.pl/ogrzewacze-na-taras-niezbedny-dodatek-do-twojego-domu/ https://hanza.edu.pl/stolik-pomocniczy-do-kanapy-mala-inwestycja-wielkie-mozliwosci/ https://beesafe.pl/porady/uto-urzadzenia-transportu-osobistego/