Dom i Wnętrze

Jak utrzymać porządek w przedpokoju?

Przedpokój jest pierwszym pomieszczeniem, które jest widoczne po wejściu do domu. Można więc powiedzieć, że stanowi on wizytówkę. Dlatego bardzo ważne jest, aby w przedpokoju panował porządek, bez względu na to czy elementy wyposażenia są w nowoczesnym stylu czy jego aranżacja jest skromna i tradycyjna. Utrzymanie porządku w pomieszczeniu, z którego często korzystamy jest naprawdę trudne. Widok leżących w nieładzie butów, pozostawione na komodzie klucze oraz rachunki, za duża ilość ubrań na wieszakach – to codzienność. Istnieją jednak drobne elementy wyposażenia, które pomogą utrzymać w przedpokoju perfekcyjny porządek.

Przechowywanie butów

Pomimo tego, iż posiadamy w przedpokoju szafki na buty nie zawsze z nich korzystamy. Większość społeczeństwa, ze względu na częste używanie kilku par butów pozostawia je na wycieraczce lub podłodze przedpokoju. Sprawdzonym rozwiązaniem w takim przypadku są skrzynie na buty, które je kumulują w jednym miejscu i powodują, że na podłodze przedpokoju jest wolna powierzchnia.

Przechowywanie kluczy

Brak stałego miejsca gdzie odkładane są klucze powoduje często ich poszukiwanie, które nie zawsze kończy się sukcesem. Sprawdzonym miejscem na odkładanie kluczy są wieszaki lub haczyki. W większych pomieszczeniach zastosować możemy specjalne szafki.

Miejsce na drobiazgi

Do przechowywania parasoli, czapek lub rękawiczek świetnie sprawdzają się wszelkiego rodzaju kosze, pudełka oraz pufy.

Previous ArticleNext Article