Dom i Wnętrze

Inspirujący pomysł na kuchnię

Jaki można mieć pomysł na kuchnię w bloku? Kuchnia w bloku, pomimo małego metrażu może być bardzo ciekawym, praktycznym i estetycznym pomieszczeniem. W przypadku małych i ciemnych pomieszczeń warto połączyć ją z salonem.

Pomysł na kuchnię z salonem

Aneks kuchenny jest bardzo dobrym, lubianym pomysłem na kuchnię, który nie powoduje sztywnych ograniczeń narzucanych przez ścianę możliwą do usunięcia. Do tego obydwa pomieszczenia są lepiej oświetlone przez naturalne światło wpadające do naszych domów przez okna znajdujące się w pokoju dziennym. Nie zapominajmy przy tym, że w związku z otwarciem kuchni na salon meble kuchenne oraz te znajdujące się w pokoju dziennym muszą być w takim samym stylu, dzięki czemu wszystko będzie stanowiło inspirującą całość. Otwarta kuchnia jest bardzo korzystna, w szczególności jeżeli ma się małe dzieci, na które można mieć zawsze oko w salonie.

Zamknięta kuchnia w bloku

Pomysł na kuchnię zamkniętą jest również dobrym zastosowaniem, w szczególności jeżeli nie mamy możliwości otwarcia jej na inne pomieszczenia. W takim przypadku zadbajmy o odpowiednie rozmieszczenie mebli kuchennych, w tym szafek i innych sprzętów AGD. Dobrym pomysłem będzie kuchnia pod zabudowę, gdzie znaleźć się może również miejsce na mikrofalówkę lub na specjalnie zabudowany piekarnik. Całość kuchni musi być zaplanowana starannie i bardzo dokładnie, dzięki czemu będzie nam się w niej przyjemniej przebywało i przygotowywało posiłki dla siebie oraz dla członków swojej rodziny. 

Previous ArticleNext Article
Industrialna półka typu loft do łazienki https://huddled.com.pl/hoker-industrialny-z-oparciem-komfort-i-styl-w-jednym/ https://goldavocado.pl/ogrzewanie-tarasowe-gazowe-praktyczne-rozwiazanie-dla-kazdej-przestrzeni/