Ciekawe

Fotobudki coraz popularniejsze

Możliwość zrobienia zabawnych zdjęć w przebraniach i w towarzystwie przeróżnych gadżetów z całą pewnością stanowi świetną formę zabawy, szczególnie na imprezach. Dzięki fotobudkom jest to jak najbardziej możliwe do zrealizowania. Taka fotobudka świetnie sprawdza się na przyjęciu weselnym. Jest źródłem dobrej zabawy i okazją do zrobienia sowich własnych pamiątek weselnych.

Fotobudki coraz popularniejsze

Każda para młoda pragnie tego, aby zaproszeni przez nią goście świetnie się bawili na przyjęciu weselnym. Samo tańczenie, muzyka, dobre jedzenie i drinki oraz tort to jednak za mało. Nie można zapomnieć o dodatkowych atrakcjach typu konkursy i fotobudka. Dzięki fotobudkom wesele nabiera nowego wymiaru i staje się niezapomnianym przeżyciem.

Obecnie na rynku jest wiele firm, które wynajmują fotobudki – nawet z animatorem i oczywiście masą najróżniejszych gadżetów do robienia wystrzałowych zdjęć. Taką fotobudkę można wynająć na dowolną ilość godzin. W przypadku niewielkiego wesela wystarczą dwie, a jeśli na przyjęciu jest powyżej 110 osób, to warto wynająć tą atrakcję na przynajmniej cztery godziny.

Gdzie ustawić fotobudkę?

Nie każdy wie, jak tak naprawdę wygląda taka fotobudka i jakie są jej wymiary. Wbrew pozorom jest to bardzo ważna kwestia, gdyż trzeba dla niej znaleźć odpowiednie miejsce. Sama fotobudka składa się zwykle z dwóch segmentów i jest wysoka na dwa metry. Jej szerokość najczęściej wynosi pół metra. Trzeba jednak pamiętać tym, że będziemy potrzebować więcej miejsca – zarówno na rozłożenie same budki, jak również na tło i gadżety.

Fotobudka nie jest małą atrakcją, dlatego też miejsce jej usytuowania musi być dobrze przemyślane. Z całą pewnością nie należy jej ustawiać na parkiecie, gdyż utrudni to gościom możliwość tańczenia. Fotobudka powinna znaleźć się w miejscu oddalonym od stolików, ale dobrze widocznym. Świetnym pomysłem będzie ustawienie jej na korytarzu przy wejściu do sali weselnej. Nie będzie ona nikomu przeszkadzać i każdy będzie znał jej lokalizację.

Księga gości i animator

Decydując się na fotobudkę, warto zadbać o to, aby w ofercie znalazły się zarówno księga gości, jak i obsługa animatora. Dzięki księdze gości para młoda może liczyć na otrzymanie wspaniałych zdjęć zaproszonych gości weselnych wraz z życzeniami od nich. Jest to pamiątka tego, jak bardzo udane było przyjęcie i jak świetnie goście się na nim bawili.

Zamiast samoobsługowej fotobudki warto zdecydować się na ofertę z animatorem, który nie tylko ją rozłoży i pokaże, jak działa, ale również zadba o odpowiednią atmosferę i zachęci gości do skorzystania z atrakcji.

Previous ArticleNext Article
live url https://dinusiek.pl/niepowtarzalne-wnetrza-jak-meble-loftowe-przedefiniowaly-nowoczesny-design/ zobacz wiecej