Dom i Wnętrze

Domy kanadyjskie Mawit i ich zalety

Kanada oraz Stany Zjednoczone to państwa, w których ogromną popularnością cieszą się domy kanadyjskie. Technologia szkieletowa szturmem zdobyła tamtejszy rynek budowlany. Od pewnego czasu domy kanadyjskie można również zobaczyć w naszym kraju. Ich popularność staje się coraz większa, co jest oczywiście wynikiem wielu zalet, jakie posiadają. Zobaczmy dlaczego domy kanadyjskie Mawit to naprawdę dobry wybór.

Krótszy czas budowy

Decydując się na budowę domu w technologii szkieletowej, możemy być pewni, że zaoszczędzimy mnóstwo czasu. Tradycyjna budowa domu zajmuje – przy odrobinie szczęścia i niemałego wysiłku – około trzech miesięcy. W przypadku domów kanadyjskich możemy mówić zaledwie o kilku dniach. Różnica jest w związku z tym naprawdę ogromne.

Każda pora roku jest dobra

Domy szkieletowe to tak zwana technologia sucha. Nie ma tutaj konieczności czekania aż zastygnie nam beton czy zaprawa zwiąże. Poszczególne elementy domu łączone są na gwoździe oraz specjalne metalowe łączniki. W efekcie prace budowlane można prowadzić nawet w sezonie zimowym. W przypadku tradycyjnej technologii minusowa temperatura jest czymś, czego nie możemy zlekceważyć. Prowadzenie prac budowlanych w niekorzystnych warunkach przełoży się bowiem na ich jakość.

Domy kanadyjskie Mawit – niższe koszty

Jak się okazuje, domy w technologii szkieletowej wybudujemy za zdecydowanie niższe pieniądze niż te, które musimy wydać, budując dom tradycyjnie. To ogromna zaleta coraz popularniejszych w Polsce kanadyjczyków, która błyskawicznie przekonuje niezdecydowanych.
Domy szkieletowe to prawdziwa przyszłość budownictwa. Polacy doceniają je coraz bardziej, zwracając uwagę na ich liczne zalety. Te wymienione powyżej to jedynie niewielka część tego, co charakteryzuje domy kanadyjskie Mawit.

Previous ArticleNext Article