Ciekawe

Atrakcje ślubne

atrakcje ślubneIdealna uroczystość ślubna powinna być efektowna, a przede wszystkim nie może być nudna. Każda Para Młoda pragnie by ich goście bawili się dobrze przez cały czas trwania uroczystości, dlatego postanowiliśmy zaproponować kilka atrakcji.

Atrakcje ślubne po ceremonii

Wypuszczanie gołębi

Gołębie są w naszej kulturze symbolem miłości, a wypuszczenie ich przez Młodą Parę jest niezwykle romantycznym gestem. Można wziąć pod uwagę kilka opcji, a mianowicie oswobodzenie dwóch, czterech lub sześciu gołębi, z rąk własnych lub z kosza.

Wypuszczenie motyli

Istnieje kolorowa alternatywa dla wypuszczenia gołębi, która jest świetną atrakcją w postaci wielobarwnych motyli. Tysiące trzepoczących skrzydełek zrobią wrażenie na każdym gościu. Jedną z najistotniejszych rzeczy jest fakt, że zamówienie na motyle należy złożyć najpóźniej na dwa miesiące przed planowaną datą ślubu. Dla tego niezwykle pięknego pokazu niezbędne są odpowiednie warunki, czyli słoneczna pogoda i temperatura powyżej 15 stopni Celsjusza.

Bańki mydlane

Wypuszczanie baniek mydlanych z agregata jest świetną atrakcją ślubną, która tworzy niesamowitą i niepowtarzalną atmosferę, a dla fotografa okazję do wykonania fantastycznych zdjęć. Bańki można wypuścić w praktycznie każdym momencie ślubu lub wesela.
Sprawdź: fotografia ślubna Wrocław.

Previous ArticleNext Article
https://beesafe.pl/porady/jazda-po-rondzie/ orzwnetrze.com.pl zobacz wiecje