Turystyka

Aktywny wypoczynek w Bukowinie

Bukowina Tatrzańska to jeden z najchętniej odwiedzanych regionów w polskich Tatrach. Całę Podhale jest urokliwe, jednak to właśnie Bukowina zachowała naturalny urok góralskiej osady. Brak tu hałasu i naganiaczy, których pełno jest w Zakopanem. Jeśli zatem szukasz ciszy i spokoju warto wybrać się do Bukowiny i przekonać o jej niewątpliwych walorach. Co oferuje nam Bukowina?

Bukowina – moc atrakcji!

Bukowina położona jest w odległości kilkudziesięciu kilometrów od Zakopanego – może więc ona stanowić doskonałą bazę wypadową podczas planowania aktywnego urlopu. Dzięki temu możemy zaplanować zwiedzanie Krupówek, wjazd na Kasprowy Wierch – wszystko bez konieczności pozostawania w gwarnym mieście na noc. Bukowina oferuje także wiele interesujących opcji dla osób aktywnych. Przede wszystkim w obrębie miasta znajduje się wiele stoków narciarskich, otwartych od późnej jesieni do wczesnej wiosny. Zróżnicowany stopień trudności sprawia, że każdy znajdzie tu miejsce dla siebie. W okresie wiosenno-letnim turyści mogą korzystać z licznych szlaków pieszych prowadzących przez lasy i wzgórza. Dodatkową atrakcją może okazać się przejażdżka rowerem i poznanie okolicy.
Na miejscu turyści mogą liczyć na szeroki wachlarz usług – począwszy od licznych karczm i restauracji, aż po pensjonaty, hotele i inne. Szukasz hotelu blisko term? Sprawdź naszą ofertę – Bukowina Tatrzańska noclegi termy.

Previous ArticleNext Article